Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt egy barátság extrákkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy barátság extrákkal kapcsolatom évekkel ezelőtt..Már többször lelépett szó nélkül tőlem az évek alatt,egyszer csak nem válaszolt az üzeneteimre.Utoljára 1 éve beszéltem vele.Most meg hirtelen rám írt...Még is hogyan kéne erre reagálnom?

Figyelt kérdés
Attól,hogy laza kapcsolat van köztünk attól még tartozunk annyi tisztelettel egymásfelé,hogy annyit böfögjünk a másiknak,hogy bocs de már nem tartok rád igényt...de ő meg elvárta,hogy beszámojak neki kivel hol vagyok.Amúgy az a vicc,ha én csinálnám ezt vele akkor én lennék a szemét..

2022. jan. 16. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyet értek veled!

Szerintem te csak egy "szükség megoldás" vagy! Amikor nincs más, akkor jutsz az eszébe! Hiába laza a kapcsolatotok, azért én elgondolkoznék ezen a helyedben!

2022. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Sokat képzelsz bele. Ez csak barátság extrákkal. Te mondtad.
2022. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Na és a kihagyott egy év alatt neked nem volt senkid?
2022. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kettes!Valóban???
2022. jan. 16. 14:34
 5/11 A kérdező kommentje:
Hármas!Hogy jön most ehhez a kérdéshez?
2022. jan. 16. 14:35
 6/11 anonim ***** válasza:
#5! A dolognak oda-vissza alapon kell(ene) működnie!
2022. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
öszintén szólva ezt vele kéne megbeszélned...
2022. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy barátság extrákkalnak hívjátok, valójában csak ingyen használja a testedet és nem csak pénzt spórol vele, hanem gusztusa sincs prostihoz, nyilván benned kevesebben járnak. Ettől még csak használ, mint egy tárgyat, amit akkor vesz elő a fiókból, amikor kedve tartja. Nekem is volt egy ilyen jellegű kapcsolatom. Nem volt egy percig se szerelem, de neki legalább annyira szüksége volt a szexhez bizalomra, mint nekem, ehhez azért arra is szüksége volt, hogy legyen egy kis körítés, megenni előtte valamit egy kajáldában, órákig beszélgetni előtte, hogy ráhangolódjunk. Nem igazán értettem félre, mert amikor már annyira félreérthető volt, rákérdeztem és tisztáztuk. A baj csak az ezekkel a barátság extráknak tervezett kapcsolatokkal, hogy annyira megteremtik az illzióját a szexhez való bensőségességnek, hogy nehéz a másik szemébe nézni és kimondani, hogy figyelj, találkoztam valakivel, aki iránt érzéseim is vannak, jobban tetszik, mint te, úgyhogy most akkor szakítok vagy szüneteljünk. Tisztában vannak vele, hogy ez igazából a végét jelentené, meg azt se tudják, hogy az új kapcsolat mennyi időre fog összejönni, akkor meg minek kéne elköszönni és szakítani, ha lehet, hogy 2-3 hónap múlva megint kéne egy lyuk. Ezért csendben, laposkúszásban eltűnnek és amikor nincs jobb, jelentkeznek megint.

Ennyi a barátság extrákkal. Nincs ebben semmi barátság amúgy, csak a bensőségesség illúziója, hogy a szex jobb legyen.

Kell ez neked?

Nekem nem kellett. És nem voltam szerelmes. Egyszerűen nincs szükségem illúziókra.

2022. jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most lett megint szüksége rád. Attól függően válaszolj neki, hogy te akarsz-e tőle valamit.
2022. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A pin@d akarja
2022. jan. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!