Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak!Szerintetek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Szerintetek, ha a párotoknak lenne lehetősége titokban félrelépni, úgy hogy soha nem tudnátok meg, hogy egy jó pasival hempergett, megtenné?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

A jelenlegi simán megtenné.

10-ből 8 igen.

2022. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Igen, viszont ha elmondaná hogy vágyik valami újra is megengedném neki azzal a feltétellel hogy jelen lehessek és végignézhessem.
2022. jan. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismerek egy lányt. Nem az én párom de én lehetnék a szeretője. Közel jártunk ehhez de a párja szerintem ezt kiszagolta, ugyanis fel eve egy szót sem szólt hozzám a csaj. :) Úgyhogy a válasz igen, ismerek olyat aki így benne lenne.
2022. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos nem. Pedig de jó lenne ha félrekefélne. Legalább onnantól én is megtehetem, nem kell titkolózni :D
2022. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Az összes megtenné.
2022. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én azt sem bánnám ha nem titkolná, de se a hátam mögött, se az engedélyemmel nem hajlandó más pasival szexelni.
2022. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én családalapítás előtt álló nő vagyok, de nagyon bejönnek a fiatalabb srácok és mivel gimiben tanítok, kapok is sok ajánlatot. Nem könnyű megállni, de van egy stabil kapcsolatom, úgyhogy csak fantázia marad..
2022. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A mostani baratom es az exem.is azt hiszi hogy en simán bármikor barkivel.


Abbol mert ők konnyen megkaptak, keptelenek rolam elhinni hogy 100 bol egyetlen sráccal tudok csak lefekudni, es ő az egyik.


Ugy hajtok el kb mindenkit ahogy nem szégyellek, viszont ha megvan az egyetlen ritkaság, azzal meg nem szorakozom, szinte én akarom jobban.

Sokan éveken át se kapnak meg pedig kitartoan kaparnak.

2022. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szoval azt hiszik amiert veluk lefekudtem siman es nagyon akartam is, akkor barmikor barkivel megteszem ugyanezt.
2022. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Elég régóta ismerem,szóval határozottan ki tudom jelenteni.
2022. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!