Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok ti domina kérésére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti domina kérésére szexelnétek másik sráccal?

Figyelt kérdés
Ha igen mi a max ami beleférne? Szerinted ezzel mit bizonyítasz a dominának?
2022. jan. 18. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem
2022. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Lehet
2022. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Akár, lehet izgató
2022. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Kérésre nem. Parancsra...😉
2022. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Én megdugni nem is tudnék férfit, mert nem állna fel. Hogy a másik férfi engem? ...Nem, nem tudom elképzelni. Cuckold-al egybekötve viszont valamilyen szintű forced-bi beleférne. Olyan már például volt hogy egy Domina megetette velem a pasija ondóját kotonból (a pasi nem volt ott), és rettenetesen megalázónak éltem meg, de közben nagyon beindultam a csajra attól, hogy ezt megtette velem. Simán megtenném újra. Punciból is simán kinyalnám a spermát (sőt), vagy a számba is köphetné. Szopás az akkor férne bele ha egy hosszú távú bdsm kapcsolatban, nagyon oda lennék a Domináért. Akkor viszont igen.
2022. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
#5 jól hangzik!
2022. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
NA pont ezt nem szeretem. Mikor a szolga szabja meg mit hogyan csináljak. Szerintem ez így már szerepcsere, mert kb én csinálom azt amit a szolga akar és úgy ahogy ő akarja. Azaz végülis én vagyok szolga és nem ő. Az ilyen nem szolga, mint amit te írtál... Nálam legalábbis labdába se rúghat.
2022. febr. 19. 09:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy alárendelt férfinek ha teljesíti a feladatokat, mi a jutalma?
2022. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mivel én hű szolga vagyok, így megteszem. Egyedül súlyos egészségre veszélyes, károsító dolgokat nem teszek meg, ezt az elején megbeszéljük. Ezenkívül bármilyen megalázó, undorító dolgot megcsinálok, bármit amit az úrnőm kér. Ha arra kér hogy pasival legyek, akkor azt is szenvedéllyel, nyögésekkel kísérve csinálnám, hogy megfeleljek
2022. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Egy domina nem kér-utasít,azért domináns.Egyébként gyanítom szimpatikus lenne a nő is és a srác is különben nem lennénk ott.Akkor meg miért ne...
2022. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!