Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostiknal szokott lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostiknal szokott lenni kivagott leggings?

Figyelt kérdés

Ugy lennek vele hogy egy lyuk lenne a leggingsen a labai kozott. Ha esetleg nincs neki, mi lenne a jo megoldas?


1. Kivagatni felarert az egyik nadragjat

2. Vennem kellene egy tiszta ujat es azt elhozni hozza es kivagni?


2022. jan. 19. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs náluk, de ha extrát fizetsz neki akkor felveszi. Vigyél egyet, mert a sajátját csak igen durva felárral fogja szétvágni (azon fog azonnal sakkozni mennyibe került neki + arra tesz egy felárat + magának az extrának az árát).
2022. jan. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es nem fog arra hivatkozni hogy hozott ruhadarabot higeniai szempontok miatt nem vesz fel?
2022. jan. 19. 00:07
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Előre beszéld meg, és bontatlan csomagolásban legyen.
2022. jan. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #3-as írja, előre telón beszéld meg vele - nem te vagy az egyetlen kuncsaftjuk aki ilyen kéréssel fordul hozzájuk. Van amelyik vállalja, de megnézi mit akarsz ráadni (tiszta legyen, ne legyen használt stb.). S ELŐRE beszéld meg ennek az extrának a felárát is! Ne ott érjen meglepetés hogy rádnéz a prosti és "pofára" (mennyi zsetont néz ki belőled) nyög be egy összeget amin nekiállsz utána alkudozni.
2022. jan. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért ,de én pont azért jártam prostikhoz mert pénzért mindent MEGBESZÉLTEM velük, nekik ez a világuk, ésszerű keretek között vagy ha túl bizarr akkor több pénzért bárki vállalta.
2022. jan. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!