Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nagyon furcsa fétis részemről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon furcsa fétis részemről?

Figyelt kérdés

Teljesen jól működik a barátnőmmel a szex, az anált is próbáltuk már pár alkalommal. Viszont engem annyira izgat az ánusza, hogy jeleztem neki, hogy szeretném az ujjammal és a nyelvemmel is izgatni, viszont erről hallani sem akar, undorítónak tartja, hogy kinyaljam a popsiját. Nekem furcsa, hogy ahová a péniszemet betehetem, az ujjam és a nyelvem nem hatolhat be. Tényleg furcsa, amit kérek, vagy inkább az furcsa hogy nem engedi ezt nekem?

30F/21L



2022. jan. 19. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Furcsák vagytok mindketten... 😄
2022. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Mindenkinek más vágya van. A lényeg, hogy olyat a másikra nem szabad erőltetni, amit ő nem szeretne. Van akinek már az is sok, ha orálozik/análozik.
2022. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem túl gusztusos. Nekem is volt olyan partnerem, aki ezt erőltette, fel nem fogtam, hogy miért. Az egy sggluk akárhogy nézem, semmi más. Semmi szép nincs benne, onnan jön a széklet, és kész. Párszor hagytam nyalni, de nekem olyan volt kb, mitnha az alkarom nyalná, semmi extra. Végig az forgott a fejemben, hogy ezt az időt puncira kéne fordítania.
2022. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Hogy lehet vonzódni egy végbélnyíláshoz, ami azért alakult rajtunk az evolúció során (szemben néhány gyűrűs féreggel pl.) hogy a székletet külön lyukon ürítsük a beleinkből?


30F

2022. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szerintem a szexuális fétisekre általában nincs racionális magyarázat. De amúgy teljes mértékben igényes a barátnőm, nem kakis a feneke szeretkezés közben. :)
2022. jan. 19. 11:46
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Már az is durva, hogy valaki oda dugja a nemi szervét ahol a vécén ülve szoktam fosni-szarni... nem még, hogy nyalogatni akarja a szájával. :D
2022. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
#4 mondjuk az ujjaikn sem azért alakultak ki az evolúció során, hogy ide hülyeségeket írjunk (általános alanynak szánom, nem konkrétan neked)
2022. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Ez mondjuk szerintem sem túl higiénikus, de a segglyuk körül sok idegvégződés van, úgyhogy nem csoda, ha egyeseknél a nyalása része a szexualitásnak. Mi lenne, ha megkérnéd a párod, hogy csak egyszer próbálja ki, és ha nem élvezi nem lesz többször? Persze előtte érdemes alaposan tisztálkodni. Ha nagyon ellenkezik viszont inkább hagyd, nem jó az ilyet erőltetni. Amúgy téged nem zavarna, ha a segged nyalná, és utána megcsókolna?
2022. jan. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Mi is szoktunk análozni a párommal, de sosem nyalna ki, sőt ő még az ujját sem nagyon szokta ott használni, de ha kérdezné, hogy kinyalhat-e ott, akkor nekem is "nem" lenne a válaszom.

19/l

2022. jan. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
Én kinyaltam a volt barátnőmet, és semmi rossz nincs abban, ha jól elő van készítve előtte. Tisztálkodásnál alaposan. Egyszer lepett meg popsi szexel, de én egyszer sem akartam, nem is tettem róla neki említést. 3. évig voltunk együtt, de csak punciba volt szex mindig. 3. év alatt vagy 1000x. szeretkeztünk.
2022. jan. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!