Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 feletti férfiakat kérdeznék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti férfiakat kérdeznék akik úgy érzik tudják hogyan kell kényeztetni és kielégíteni egy nőt. Akinek nem csak a szája jár hogy ő milyen jó az ágyban és tudja mi a jó a nőnek. Hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Nálatok milyen az előjáték? Odafigyeltek e arra hogy a partner mindig kieléguljon? Ha nem szex alatt de akkor előtte vagy utánna bárhogy?

Van türelmetek hozzá ha kicsit lassabban élvez el a nő?


Az én párom még itt is megmondja másoknak mit hogyan kell aztán sehol semmi.

Megismerkedésükkor mondta hogy napi több szex kell neki is és hogy tudja hogyan kell kielégíteni egy nőt.

Na hát sehol semmi.

Nem bírja a. Napi egyet sem nemhogy a többet. Semmi előjáték nincs. Csak berakja a farkát az sem érdekli ha nekem nem jó vagy fáj. Lök párat és kész.


Olyan mint egy elhízott 70évea öregember. Alig mozog kb.2póz az amit tud.


Miért kell a férfiaknak azt hazudni hogyekkora királyok az ágyban? Nem gondolják hogy kiderül ha bénák?


2022. jan. 20. 11:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Én arról tudok nyilatkozni nőként, hogy a párom sosem dicsekedett arról, hogy mennyire jó az ágyban. Szerintem akinek nagy a szája, az teljesíteni nem tud. Amelyik kutya ugat, az nem harap.

Párom mindig figyel rám. Neki a legfontosabb, hogy mindig elélvezzek közben vagy utána. Szóval a szájkaratésokat szeretem elkerülni.

2022. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Az már nem érdekli őket ha kiderül mert a szex már megvolt.

Arra nincs recept hogyan lehet eljuttatni egy nőt az orgazmusig függ attól mi izgatja az anatómia és hogy mennyire tud ellazulni. Eddig mindig megoldottam, hogy ne csak nekem legyen jó. Szeretek hosszasan nyalni, de az se mindegy hogyan csinálom valaki gyorsan vagy lassan szereti erősen vagy gyengén oda kell figyelni a jelekre mi jó és mi nem annyira így már lehet irányítani, a szexet viszonylag sokáig bírom viszont ha a lány tovább akkor vagy előte vagy utána nyalom ki, de eddig szex alatt is mindenki el tudott menni

2022. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

elsőrendű nekem, hogy a nő elélvezzen.

mindent megteszek érte, s az előjáték elengedhetetlen.

Ha előbb megyek el, akkor kielégítem más módon, de élvezzen el!

S az utójáték is fontos.


44 éves vagyok

2022. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Miért kell vele maradnod?
2022. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ahogy mondják, amelyik kutya ugat, nem harap.

Meg amúgy is alap az előjáték nem?

Főleg ha kívánod a nőt.

2022. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az alap, hogy figyel az ember a partnerere szex kozben. Foleg amikor eloszor vagyok valakivel, akkor en mindennel kiserletezgetni szoktam, es a reakciokbol tudom, hogy folytassam-e, vagy sem. Peldaul, mennyire jon be Neki misszionariusban ha a nyakaba furom a fejem vagy amikor a fuleit puszilgatom, esetleg mennyire elvezi ha az egyik kezemmel finoman elkezdem markolaszni a feneket amig dugom. Vagy kutyaban mennyire elvezi, ha finoman racsapok a fenekere, stb. Ha mar megismerted az illetot, akkor pedig tudod pontosan mire vagyik szex kozben, vagy akar elotte vagy utana.


Ezek kiprobalasara / alkalmazasara nalam rengeteg ido is van, mert 36 eves korom ellenere nagyon jol tudom iranyitani, hogy mikor menjek el, es akar 1,5 oraig is tudom huzni az elsot, utana pedig akar rogton tudok inditani egy masodik vagy harmadik menetet is, ha van ra igeny. Hat altalaban szokott lenni... :D

2022. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én arra jöttem rá a környezetemben, hogy az a pasi aki hangoztatja kapcsolat elején, ismerkedés elején, hogy ő egy igazi bika az ágyban meg alatta, felette egy nő sem marad kielegitetlenul....na ezek azok akik félig részeg lányokat dugnak félig puha f$szal.

Szerintem a szex az egy tipikusan olyan dolog amihez kell egy bizonyos türelem, hobbi szinten kell szeretni az egész menetét, előjáték, szex, közben különböző dolgok, pózok, vadulas, azon belül vannak ezek a szerepjatekok, beoltozesek. A visszaigazolas is jól jön, szex közben esetleg lehet mondani, hogy milyen jó a másik stb...

Na meg vannak akik csak az elelvezesig nagy bikák, 2 percig, utána meg elmegy aludni úgy, hogy a nő kielegitetlen maradt.

Amelyik barátnőm képes volt a hüvelyi orgazmusra azt először kézzel elelveztettem. Utána élvezésig nyaltam őket, tehát itt már elből kétszer elelveztek és még besem tettem. Behatolás után megint volt egy hüvelyi orgazmusok, utána aktus végén ha volt bennem még szusz kinyaltam újra őket. Nálam kb így szokott lenni/menni.

Persze van/volt mikor nem jött össze nekik a 2-4 elelvezes egy aktus alatt, meg vannak a tipikus gyors menetek, hogy minél gyorsabban jussunk a csúcsra 2-5 perc alatt, aztán irány a munka, napi rutin dolgok stb.

Rengeteg olyan férfit ismerek akik olyanokat kamuznak, hogy 5 órán át bírják :DDD mondtam is, oké Laci ez jó, de 5 óra....ne már, nem esik le a farkad? Á dehogy, ez az alap nálam. Aztán szakitottak és odajott dolgozni a volt nője hozzánk és kiderult, hogy 5 óra helyett max 5 percig bírta, kammagrazott, de nem bírta a szíve, majdnem ott maradt. :DD

2022. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Természetesen mindig van előjáték, figyelem, türelem, kitartás, változatosság és orgazmus is. Ezek valahogy együtt járnak.

42/F

2022. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam alap dolog hogy míg a nő nem élvez el legalább 2xer addig nekem semmi sincs.
2022. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tisztában vagyok magammal, hogy már nem tudok úgy teljesíteni mint huszonévesen, így sokkal jobban figyelek a partneremre és igyekszem a tőlem telhető legtöbbet nyújtani.

48+Ffi

2022. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!