Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon hosszú kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hosszú kapcsolatban mit tesztek a szexuális vágy fenntartása érdekében?

Figyelt kérdés

Mikor a libidóval nem lenne gond, meg a kapcsolat érzelmi része is jó, a szex is amikor van. Csak a tűz nem nagyon gyullad már az otthoni megszokottakra.

A kapcsolat jó. A szex jó. Játékszerek vannak. Hálószobán kívüli szexet is ismerjük. Spontán szexet is ismerjük.

Tehát változatos a szexuális életünk. Azaz az lenne. Csak ahogy írtam, pont a tűz, a vágy jön nehezen.

Párcserét, harmadik felet, swingert ne ajánljátok :)

Viszont ugyanitt igazán jó erotikus történetek kerestetnek. :)

Csak hát ez is kifullad idővel...



2022. jan. 20. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem minden olyat megtesztek, amit meg lehet tenni egy kapcsolat fenntartása érdekében.

Nálunk ezek vannak: kommunikáció, közös vágyak megélése, szexjátékok, szerepjátékok, spontán szex, minden helységben szex. Az erotikus masszázs, új dolgok kipróbálása (pl. anál, orál, kinek mi jön be) mindig jó. Mi 10 éve vagyunk együtt. Nálunk még nem volt olyan nap, hogy valamilyen fajta szex ne lett volna. Mi mondjuk többesezünk is sokszor, de azt írtad, hogy nem szeretnétek kipróbálni, de azon kívül is van rengeteg dolog, amit ki lehet próbálni.

2022. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jöhet mindenféle szerepjáték. Történelmi szereplők, foglalkozások, amikben egy szitun belül is lehet először az egyik fél, majd a másik a domináns.
2022. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem, aki már szerepjátékozik és többesezik, az vagy ráunt a párja testére és így próbálja újból felkelteni a vágyait rá, vagy már nem izgatja normális szex.
2022. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Senior Séf ***** válasza:
32%
Életben tartjuk a szerelmet, annál hatásosabb afrodiziákum meg nem létezik.
2022. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem, aki már szerepjátékozik és többesezik, az vagy ráunt a párja testére"

ez eléggé esélyes egy hosszú kapcsolatban. gyakorlatilag már úgy ismered a testét, mintha magadhoz nyúlnál. pont az a kérdés, mit lehet ellene tenni.

2022. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez az, épp ezért nem jön az izgalom, vágy. Mert már túlzottan ismered.
2022. jan. 22. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a durva,hogy én most házasodtam 2018ban, imádoma feleségem és a házasságunk irigylésre méltó,ahogy ő is...de tényleg. Mint a könyvekben...csakhogy szexuálisan teljesen eltérőek az igények. Kajak kezdek megbolondulni. :)
2022. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!