Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha 31 éves pasiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 31 éves pasiként ismerkedéskor gyakran bevetek péniszfotót is?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal küzd amije van, nem? Nekem nincs szép lakásom, szép autóm, hát bevetem amim van...szép nagy, amúgy.
2022. jan. 20. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon gáz hogy 31 évesen egy 15 éves szintjén vagy.
2022. jan. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nem gáz, neked inkább. De ha bejön és ezzel egy halom csajt tudsz meghódítani, hát akkor csinàld. Lehet pont te vagy, akinek ez a módszer működik:)

Amúgy elég ciki, ha semmi mást nem tudsz felmutatni, csak a farkad.

2022. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Mmm.. jó kérdés. Nem tudom. Gondolom a csajnak is ki kell éhezve lennie. Előtte inkább csak mond hogy nagy péniszed van. Akit nem érdekelt az ezután sem fogja, aki meg olyat keres az értékelni fogja
2022. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon gáz. Egyáltalán nem izgató , hogy küldi valaki egy képet a farkáról. Ellenben egyből le jön, hogy valami kanos barom. Az ilyenek instant tiltás/törléssel vannak jutalmazva
2022. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Jól teszed, vannak olyan nők, akik szívesen nézik.
2022. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Bazsi?
2022. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Inkább azt meséld már el hogy mikor dugtál utóljára. Meg hogy összesen hányszor volt közöd nőhöz az életben. Mert a kérdéseid alapján szerintem nincs sok okod a dicsekvésre. Pont ezért dicsekszel a farokméreteddel mert semmi mással nem tudsz ugye?
2022. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Gáz vagy sem, de ezzel nem fogsz halomra hódítani női szíveket. Ha jó a tested, akkor félmeztelen fotó talán, bár szerintem a legtöbb nőnek erre sincs szüksége. Legyél inkább jó társaság, udvarias, és próbálj jól kinézni. Faszodat meg majd meglátják ha odáig jut a dolog.
2022. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Nekem mikor küldöd már?Józsi bácsi 64F
2022. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Hát igen, nem véletlenül vagy egyedül. Szerinted ki kíváncsi ilyenre? Teljesen aberrált dolog.
2022. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!