Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 centissel jobb érzés a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 centissel jobb érzés a szex mint egy 14 centissel?

Figyelt kérdés
2022. jan. 20. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem, az a pasitol függ hogy hasznalja.
2022. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Igen. Én meg sem érzem a 14 centiset.

De függ a pasitól is.

2022. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Lehet nagyobbitani. Láttam tegnap egy videóban.

Fogni kell egy vékony pálcát és felkell tekerni rá a péniszt és amikor felvan tekerve rá, akkor húzni kell. Ezt több hónapig kell csinálni, később már vastagabb pálcát is hasznalhatsz és akkor fogod elérni a végső határt ebben, amikor egy vastag pálcára feltudod már tekerni négyszer, ötször és alul a lábaid közt hátra tudod tenni a feltekert péniszed és hátra felé is tudod húzni, a legvégső határ pedig amikor ebben a helyzetben, tehát amikor a lábaid közt hátra tetted a segged felső részéhez a pálcát ott többször megtekered 360 fokban.

Érdekes amúgy, bár nekem nincs szükségem rá.

2022. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Igen, legalábbis nekem. Voltam már 14 centissel, akivel most vagyok, neki 18. Én sose éreztem még hasonlót, nagyon élvezem. Teszem hozzá, magam nevében beszélek, kinek mi.
2022. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Az értelmesebb, normális pasival élvezetesebb, aki figyelmesebb és ügyesebben használja amije van.

#3 a pénisz sem mechanikailag, sem csodabogyókkal nem növelhető, vastagítható. Mechanikailag max. a fitymát tudod nyújtani a barlangos testeket NEM.

2022. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy lehet nagyobbítani, te jó ég. (Igen, egy műtét létezik, ami 1-2 centit nyújthat a hosszon, de kockázatos, ezen kívül nincs más). Világon nem lenne kicsi pénisz, gondolkozzunk már... Ez az "internetes olvastam, tehát biztos igaz" dolog szörnyen káros, és butít. Ákarmeddig csavargathatod, amivel akarod. Aki ezt elhiszi, az megérdemli. De ha sikerül valkinek működő módszert felmutatni, az gazdagabb lesz egy Nobel díjjal.
2022. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én csak láttam...hogy egy indiai férfi feltekeri és vagy fél méterre kitudta húzni és a többi férfi megtapsolta.
2022. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%

Ezt a pasitól függ dolgot engedjük már el... A nőtől függ, hogy milyen a hüvelye és mennyire indul be.

Valakinek okés a 18-as, de sokaknak már fáj. Másnak okés a 14-es, de van, akinek kicsi.

2022. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
nekem jóval nagyobb mint az átlag méret, de sokkal jobban örülnék ha átlagos lenne, nem gátolna egyes dolgokban a méret
2022. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
A legtöbb csajnak kell a 18 cm, nameg főleg az 5+ cm vastagság. Sokszor ezutóbbi a fő gond, még 18 centisből is előfordul a vékony.
2022. jan. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!