Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Palvin Barbi, vagy Tóth Andi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Palvin Barbi, vagy Tóth Andi a jobb nő?Miért?

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 12:03
A kérdező szavazást indított:
Andi, férfi vagyok
Barbi, férfi vagyok
Andi, nő vagyok
Barbi, nő vagyok
65 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Gagastar Milán
2022. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Andi, de azt hozzáteszem, hogy csakis külső alapján mondom ezt, mivel a személyisége az egyik legvisszataszítóbb, amit valaha is láttam. Még egy légtérbe se szívesen lennék vele, nem hogy más történjen..
2022. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Tóth Andinak tökéletes teste van, főleg most.

Barbinak szebb az arca, főleg a szeme.Egyikkel sincs gond, jó csajok.

2022. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%

#2: ismered, vagy csak a médiából szerzett felületes információid alapján ítélsz meg így valakit?

(Mellesleg semmi gond, egészen biztos lehetsz benne, hogy ő sosem akarna egy légtérben lenni veled, ha akarnád sem.)

2022. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Palvin Barbi mindig, minden körülmény között.

27/F

2022. jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Lányként is Andit mondom
2022. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De okot tudtok?

Barbi szerintem éteri szépség.

2022. jan. 21. 13:07
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Nincs különösebb oka, de nekem a Palvin Barbara jobban tetszik. Természetes szépség. 🥰
2022. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
13%
3: nincs tökéletes teste, alacsony és rövidek a lábai. Palvinnak meg nagy a combja, ami modellként elég gáz, és eléggé o lába van, meg ő sem elég magas. Ezért nem is sétálhatott annyit klasszikus kifutón. Arcra szép, de mindkettő elég üres. Főleg Palvin, akinek semmiről sem szól az Insta oldala, csak pózolásról. Mintha nem is lenne belső világa, ijesztő.
2022. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Bocs, de a "kabbeafa$zomhanemteccik"tótandi Palvin Barbi szaros nyomába nem ér, ha a feje tetejére áll, akkor se. Hányinger az a nő (nem a kinézete miatt feltétlen, de a stílusától nem lehet eltekinteni.)
2022. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!