Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha épp ismerkednétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha épp ismerkednétek egy sráccal, viszont mástól megtudnátok róla, hogy nagyon kicsi a farka, akkor is folytatnátok az ismerkedést?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 02:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Abban hiszek amit látok, nem pedig abban amit hallok.
2022. jan. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon kicsi ennek a valószínűsége, úgyhogy élnék a gyanúval, hogy hazudik. Hiszem, ha látom!
2022. jan. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Mégis hogy tudnám meg? Elpletykálná az exe vagy a srácok az öltözőből vagy hogy? Életszerűtlen a szituáció.
2022. jan. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Igen már csak kíváncsiságból is.
2022. jan. 22. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Inkább kissebb mint nagyobb! Mennyire kicsi 6-8cm?
2022. jan. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Ha ismerkedek valakivel akkor az azt jelenti, hogy kb még semmit nem tudok róla, se az ismerőseiről.:D Ergo mégis ki a túró mondaná ezt el? Meg minek?

"Szia hallom te randizol a Pityuval. Hát sok sikert mert neki csak 8 cm az egyszemű."

Vagy mi?

Nem érdekelne, ha valakit meg akarok ismerni és kedvelem ennyire, akkor a személyét szeretem még nem azt ami a lába közt van.

2022. jan. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Ez nagyban függ attól, mennyire megbízható a forrás. Őszintén szólva, nehezen tudok elképzelni olyan szituációt, hogy olyasvalakitől hallanám ezt vissza, akiről egyrészt tudom, hogy valóban együtt volt korábban az adott pasival, másrészt azt is, hogy nem pusztán rosszindulatból mondja, hanem tényleg segíteni akar az infó megosztásával. Szóval maximum ilyen esetben hanyagolnám a folytatást a sráccal, egyébként nem valószínű.
2022. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a farok mérete számít, ráadásul az is több összetevős (hossz, vastagság, keménység), hanem , hogy, hogy tudja használni, viszont azt meg csak Te tudod, hogy neked jó lehet-e a kis méretű farok (van amelyik nőnek jó, van amelyiknek nem).
2022. jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A puding próbája az evés..., dugasd meg magad vele, és akkor könnyebben tudsz dönteni.
2022. jan. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Komolyan kiégek tőletek, én pszichiátrián kezelt voltam szorongással, depresszióval, és még pár egyéb dologgal


Nagyon sokáig szűz voltam, mert bár kedvelt a női nem mindig is, és jóformán mindig volt valaki, aki érdeklődött, én általában évekig hajkurásztam azt a kiválasztottat, aki engem nem akart. Aztán egy barát lány egyszerűen megerőszakolt, amikor némileg módosult tudatállapotban voltam...


Átlagos a méretem, a mai világban azt az érzetet keltik, hogy az enyém kicsi. De soha a büdös életben nem gondoltam arra, hogy ezen parázzak. Ha nem tetszik nekik, hát nem tetszik nekik, mit csinálhatnék vele? Semmit sem tudnék. Tehát ez van. Amíg vártam, hogy megtaláljam azt a lányt, akivel majd jó lehet minden, addig is azzal foglalkoztam inkább, ami ellen tehetek, pl. nem vertem ki a farkam 10másodperc alatt, nehogy a végén gyorstüzelő váljék belőlem, de más dolgokban is próbáltam megoldani, hogy, ha elő kerül a nagy ő, hát én bizony a lehető legjobbat nyújtsam. Jelentem, hogy a nagy ő sehol, ellenben azóta pár lánnyal összejött ez-az, és imádnak az ágyban. Jah, és az átlagos farkammal ezeddig egyetlen lány volt, akinek befért az egész, igazán kár ezen stresszelni. A többségnek igazából 10cm is elég, csak legyen kicsit vastagabb, mint egy ceruza. Egyébként, ha beszélgetnél csajokkal úgy, hogy megnyíltok egymásnak, és kicsit intímebb dolgokról is képesek lennétek beszélgetni, akkor rájönnél, hogy többségének sokszor 2 újjra sem fér be, és képzeld el, hogy nem 20cm-es ujjaik vannak. És kielégítik magukat vele. Csomó csaj van, amelyik mielőtt dildot vett magának darab ceruzával elégítette ki magát. Szerinted hogy a fenébe öröklődhetett tovább a kisebb farok ennyi éven át, ha evolúciósan nem működőképes? Komolyan kérdezem, hogy szerinted miért nem tünt el a kis farok, ha annyira használhatatlan, hogy gyakorikérdéseken kell minden nap rinyálni miatta

2022. jan. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!