Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon bejön ez a nő, ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön ez a nő, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Összefoglalva... 22 éves pasi vagyok, faluhelyen élek. Van egy lány, aki 3-4 évvel fiatalabb tőlem, szintén ide valósi. Általában a szomszéd városban (én ott dolgozom, tudtommal ő ott tanul) szoktam látni, és azt vettem észre, hogy az utóbbi 2-3 alkalommal elkezdett nekem köszönni. Mondhatni előre. Legutóbb én köszöntem rá, mikor jött szembe. Nemrég frissítettem Facebookon a profilképén, azt is belájkolta. Tudom, önmagában ez semmit nem jelent, de alapvetően, én tényleg szinte senkit nem lájkolok, és nem köszöngetek előre, zárkózott típus vagyok... Szóval megjegyzem az ilyet Szerintem a leányzónak van barátja egyébként, de fura, hogy ennyire közvetlen. Egy like egy félig ismeretlennek az ellenkező nemtől nem egyfajta közeledés? Lehet hülyeség, csak kérdezem. A gond az egyébként, hogy a csajszi bőven magasabb nálam, ugyanakkor, a mostani (vagy volt) pasija is alacsonyabb volt egy picit nála. :D Lehet butaság, de a hölgyemeny küzdősportol, nagyon kizárt, hogy bukjon a nála kisebb pasikra? (domina?). Most őszintén nem tudom, hogy írjak-e neki... Nagyon tetszik, de szerintem van pasija, illetve idevalosi, ha kosarat kapok, annál megalázóbb. Mit javasolták?
2022. jan. 23. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
írj! egyszer élünk. nem élhetünk félelemben!
2022. jan. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad szokott köszönni - ergo személyesen is találkoztok. Ne írkálj, hanem beszélgess vele face to face. Akkor fog történni bármi is ha személyesen hódítod meg, írkálásból nem lesz semmi.
2022. jan. 23. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hogyan, ha csak pl. havi egyszer elsétálunk egymás mellett?
2022. jan. 23. 09:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy, h legközelebb nem csak köszönsz, hanem leszólítod. :)
2022. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem írj neki. Semmi garancia, hogy összefutsz vele legközelebb is. És azt sem hiszem, hogy azon múlik a dolog, hogy most szóban vagy írásban. Hanem, hogy ő miben van épp, érdeklődik e feléd magában.

Annyi a lényeg, hogy ha írsz neki, ne egy beszélgetés legyen csak, hanem tereld a dolgot arra, hogy kiderüljön érdekes e ez neki. Szóval találka felé.

2022. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha a ráírás mellett döntök, szerintetek mit írjak? Furcsa, mert tudjuk, hogy ki a másik, szóval ráijeszteni nem akarok.
2022. jan. 24. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!