Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub pasik, imádnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub pasik, imádnátok ha a csodaszép Stana Katic hasonlóan elbánna veletek, mint az alábbi videón látható?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 23. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak mezítláb, és utána meg kellene masszíroznom neki:).
2022. jan. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem egy kicsit lájtosabban kéne 😅
2022. jan. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egyiket földhöz vágta, a másikat tökön rúgta. Most akkor melyik a kérdés? :)


Engem csépelhetne még egy kicsit. Ennek így túl hamar lett vége... :)))

2022. jan. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van sok csaj aki csinál valami harcművészetet, nekem volt ilyen barátnőm. Néha megkértem h mutassa meg mit tud, vagy csak simán birkózni kezdtem vele, és hagytam hogy elverjen rendesen. Mikor harcképtelenné tett, mondjuk rámült és hátraszorította a kezem, az nagyon felizgatott. Mikor rájött hogy ettől izgalomba jövök kicsit dühös lett rám, hogy eddig ezért ingereltem őt. De azért csinálta utána is, sőt egy idő után elég volt megcsikiznem hogy jól elverjen. Mindezt egyébként úgy hogy ha nem hagyom akkor azért néha legyőztem volna. Néha le is kellett győznöm, hogy ne ábránduljon ki.. Persze pont ilyenkor volt sokszor h brutálisan felülkerekedett rajtam
2022. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!