Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Miért csinálja ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért csinálja ezt egy másik pasi?

Figyelt kérdés
Neki elvileg más csaj tetszik és akarja is randira hívni majd. Velem csak baráti viszonya van de mégis történt pár érdekes dolog. 2x szájon csókoltuk egymást. Utána megkért hogy mivel barátok vagyunk, legyen köztünk kevesebb félreérthető helyzet. Ennek ellenére azt vettem észre hogy mikor beszélek, sokszor van hogy közelebb hajol és nézi a számat mint ahogy csók előtt szokás. Ezt miért csinálhatja? Ez azóta van csak mióta 2x csókolóztunk. Meg egyszer randira mentem, és meséltem neki hogy szerintem első randin nem gáz csókolózni, és ekkor mondta hogy gyakorolnom kellene a csókolózást előtte, és ugyanúgy nézte a számat. Szerintetek?

2022. jan. 23. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, más csaj tetszik, de mivel benne volnál simán dugni te is jó lennél
2022. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlgondolni a dolgokat simán flörtölget veled te meg már azon gondolkozol, hogy ki szerelmes kibe.
2022. jan. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ő még annyira sem tudja, hogy mit akar, mint te. Te is bejössz neki, az tuti, és a te társaságodban felszabadultabb is. Csak van ez a duma, hogy a szex elrontja a barátságot, blabla, ezt tudja ő is. Közben meg baromira megdugna, kb ez a szitu.
2022. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Más csaj tetszik, de amikor feláll akkor bárki jo lenne a közelböl lehetöleg azonnal. Akár te is!
2022. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a barátot egy sunyi alak. Barátság extrákkal kapcsolattá akarja alakítani barátságotokat. (Erre a cinikus mondás: "A barát akkor is barát, ha beteszi".) Barátság extrákkal kapcsolatban szexuális szabadsága megmarad, kevesebbe kerül neki (időben és pénzben is), lehet melletted komoly barátnője, vagy kötetlenül szórakoztathat más csajokkal is.


Amikor fékez, meg amikor érzékileg közel hajol, akkor is a vágyaidat akarja felkorbácsolni. A nőknek a nehezebben megszerezhető férfiak az izgatóbbak.

A gyakoroljuk együtt a csókolózást meg már a hülyének néz téged kategória.


Az ilyen barát pofára ejtést érdemel. Olyan srácot válassz, aki neked férfias nyíltsággal udvarol, nyíltan felvállalt barátnőnek akar, nem pedig így sunyizik.


Aztán utána még mondhatod neki kedvesen, hogy te olyan vagy nekem, mint egy igazi jó meleg barát. :)


45F

2022. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!