Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubok, ti szeretitek, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubok, ti szeretitek, amikor vernek titeket?

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 11:09
A kérdező szavazást indított:
Igen szeretem!
Elviselem, mert ettől lesz igazi, de nem a verés része adja az örömet.
Nem szeretem, épp ettől büntetés.
Szub vagyok, de nagyon ritkán vernek.
Szub vagyok, de sose kapok verést.
41 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem számít, tűrnöm kell.
2022. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem volt benne még részem, de egy mezítlábas nőtől nagyon bírnám.
2022. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Az alázast szeretem, illetve a kisseb kinzást, nem a verést, 20/l
2022. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, amikor a párom megkötöz/lekötöz, beköti a szemem és úgy elfenekel, elpálcáz. Szeretem, ha kicsit fáj. A kisebb kínzásokat és alázásokat is szeretem.
2022. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt írja, hogy az alázást szereti, mire gondol? tudtok példát mondani? Mi a jó benne? Én most ismerkedek ezzel az egésszel, de ezt a részt nem igazán értem.
2022. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a fájdalmat nem szeretem de minden más dominálás jöhet.
2022. jan. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%

En azt élvezem ha a földön fekve ver, rugdosva taposva korbacsolva akar intenziven 10-15percen át! Ki kell bírnom

(Ha kellőkepp inspiralóan szép és szigorú a domina)

2022. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
6-osnak a válaszom: Mit szeretek az alázásban? Mik vannak ilyenkor? Nálunk például az szokott lenni, hogy párom megkötöz, beköti a szemem és keményen megsz*pat. Szeretem, amikor ilyenkor az arcomat/hajamat megfogva irányít. Azt is szeretem, amikor a párom így mélytorkozik. Szeretem, ha az arcomra élvez. Emellett ugye a fenekelés, pálcázás is nagy kedvencem. Szeretem, ha szex közben megkötöz, betömi a számat, a szememet letakarja, hajamat húzza és úgy keményen szexelünk. Nekem még az is egy nagy kedvencem, amikor más férfiakat is beveszünk és mindannnyian kemények velem (szex, orál, kötözés, fenekelés stb). Néha szeretem a mocskosabb beszédet is szex közben. Szóval nekem ezek jönnek be. Megértem, ha másnak más tetszik. Szerintem ez így normális, hogy másfélék vagyunk.
2022. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Sosem vertek meg, és nem is izgat. Szerintem akkor már nem tudnám elkülöníteni a játékot a valós bántalmazástól.


A fenekelést viszont imádom, és az sem baj, hogy már a sírás szélén állok, annyira fáj. Szóval fenékre jöhetnek az ütések, máshová nem.

2022. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!