Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, amikor lesz.pjátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor lesz.pjátok a párotokat/férjeteket csak úgy, akkor valamikor máskor kaptok viszonzást?

Figyelt kérdés

A párotok ilyenkor szintén ki szokott nyalni titeket csak úgy egyoldalúan egy másik napon?


Én "fiatalon" kísérleteztem ilyesmivel is, de a fiúk (nem volt sok, 3 pasim volt), sose viszonozták a spontán kedvességet.

Ha elkezdtek izgatni vagy kinyalni akkor mindig felállt nekik és mindig ki kellett őket is elégíteni vagy "rendes" szex lett.

Sose volt olyan, hogy kielégítettek volna csak úgy.

Úgyhogy már nem is "kedveskedek", mert inkább érzem magam maszturbátornak, mint szeretőnek 😕


2022. jan. 23. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted akkor ne csináld, de meg lehetne beszélni ha kicsit értelmes a csákó.
2022. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szoktam csak leszopni

később úgyis visszakpom

2022. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Onnan jutott eszembe a kérdés, hogy nézek épp egy sorozatot, ahol lecumizta a nő a férjét.

És kiváncsi vagyok, hogy akik ezt így csinálják azoknál hogyan működik :)

Egyébként azért nem beszéltem meg ezt a fiúkkal, mert ha már fel állt nekik akkor nem volt mit tenni :D

2022. jan. 23. 14:52
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Én a páromat szeretem orálisan kielégíteni (naponta meg is teszem). Pont emiatt van az, hogy általában az én ötletem. Én nem várok tőle viszonzást, de sokszor ilyenkor elkezd engem maszírozni, ujjazni, nyalni. Én például nem vágyom arra, hogy a párom csak engem kinyaljon és ne legyen más is. Mindig én ,,könyörgök” neki, hogy rakja be. Szóval nálunk ez így szokott működni. Minden ember és kapcsolat más.
2022. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4 akkor ezt végülis a saját örömödre is csinálod, nem csak neki.

Így tök más, így abszolút érhető 😉

2022. jan. 23. 15:12
 6/15 anonim ***** válasza:
14%

Azért csak halkan megsúgom, hogy a nyalás fárasztóbb..

Ennyi munkát a nyelvel sehol sem végezni..

Így logikus, hogy fárasztó..

Amúgy ezt leszámítva nekem nem jelent problémát.

2022. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Na én is pont olyan vagyok, mint a #4-es. Inkább én akarom csinálni, de nem igazán van igényem arra, hogy engem csak úgy random kényeztessenek szex nélkül. Örülök, ha orálozhatok, meg a szexet igénylem és ennyi. Persze a szexnél van valamennyi előjáték.
2022. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csinálta.


Egyszerűen mond el neki, hogy arra vágysz.


+ Attól hogy feláll neki, nem kötelező szexelni. Ha te benedvesedsz, akkor se kötelező szexelni, nem?

2022. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Szokta viszonozni, máshogy nem is csinálnám.
2022. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a szopás alap a kapcsolatokban. Nem muszaj viszonozni. Eleve mi ez a viszonzás duma. Vannak nők pl itt is akik nem várnak semmit cserébe, helyes. Ez követendő lenne. Nyalni maximum előjátékba való, nem fogok nyalakodni, utána le kell szopjon. Férfiak 95%a minimum így van ezzel. Szerencsére találni normalis nőket is.
2022. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!