Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit szólnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ha szexuális segédeszközt kapnátok ajándékba egy barátotoktól?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
használnám
2022. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Két kuki jobb mint egy :P
2022. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nevetnék szerintem meglepődésemben. :D Aztán meg persze használnám. :)
2022. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nyilván elfogadnám ajándékot nem illik visszautasítani csak az járna a fejemben ezzel mire akar célozni?
2022. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa lenne. Elfogadnám, de azért megmondanám hogy ilyesmit ne vegyen máskor.
2022. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ismeritek a LELO termékeket, használtátok már? Szerintetek jó ajándék?
2022. jan. 23. 15:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha márkás, drága cuccot vesz, akkor elfogadnàm és hasznàlnám, de ha valami kínai dildót akar nekem adni, szerintem kiröhögném és el se venném tőle.

Egyébként mindenképl furcsa helyzet lenne, de ha mondjuk beszéltünk már a témáról vagy elég közvetlen a kapcsolatunk és mondjuk ő tehetősebb, akkor azt mondom jó, belefér, érthető. Meg hàt ha nem hasznàltat ad, akkor nem is undi.

Ismerem a Lelo cuccokat, de sajna én nem tudtam venni magamnak, pont azért, mert elég dràgàk. Viszont az tény, hogy nagyon ízléses és minőségi dolgokat làttam ebből a márkàból. Szerencsés, akinek veszed:D

2022. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Ostor illetve magassarkú csiznak eladó

Akit erdekel irjon

2022. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Közeli barátnőmtől kaptam már, használom is. De mondjuk ha egy random haver adná, az kicsit kínos lenne.
2022. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól, mennyire ismer a párom, mennyire van tisztában a vágyaimmal, igényeimmel. Nem biztos, hogy bármilyen segédeszköznek örülnék. Ahhoz, hogy eltalálja a megfelelőt, kiválóan kell ismernie!

A legjobb, ha együtt nézzük ki, vásároljuk meg!

Ismeretség elején semmiképp nem tetszene ilyen ajándék! Kell hozzá egy jó hosszú viszony.

Leegyszerűsítve a legtöbben a műfarokra gondolnak, miközben számtalan szexuális segédeszköz létezik. Ha a viszony elején egy péniszre húzható vibrátorgyűrűt venne elő, amit a drogériákban is lehet kapni, az rendben lenne, de ennél komolyabb eszköznél már tartom a fenti véleményem.


(Vannak segédeszközeink férjemmel, szépen gyarapodnak időről, időre. Manapság már nagyon modern holmik kaphatók! Sokat változott ez a kereskedelmi terület is.)

2022. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!