Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék elérni nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elérni nagyobb élvezést, hogy erősebb legyen az érzés, vízsugárral hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Ki akarnám próbálni hogy milyen olyat élvezni hogy szinte zsibadjon az egész testem, vagy hasonló, akár jobb, kérlek segítsetek, ja és olyat hanyalgoljatok hogy "segítsek?" Vagy egyebet. 19/L
2022. jan. 23. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vízsugárral nekem baromi sok idő, és erős kell, szóval pazarlás. Semmi extra ráadásul az érzés. Vegyél egy vibrátort, pár ezer forint.
2022. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Tekerd le a zuhanyrózsát és csak a csőből menjen a víz!
2022. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vízsugár nekem csak "előjáték" kezemmel fejezem be.
2022. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Vízsugárral sosem sikerült nekem, nem is élvezem valamiért. Vagy nem éreztem vagy túl erős volt…. Utána próbáltam kézzel befejezni, de konkrétan nem éreztem semmit és nem tudom, hogy miért.
2022. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
elektromos fogkefe. max 2-3 perc garantált orgazmus...
2022. jan. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!