Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szopást jobban élvezem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szopást jobban élvezem "Kanosan" Másnál is van igy?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre hogy a szopást sokkal jobban élvezem ha végig az megy mint ha sex is lenne. Pl 3-4nap ha kimarad és kanos vagyok jobban esik ha szopás végig megy, mintha sex is lenne. Utána persze jó a sex csak ez jobban esik, másnál is van igy ha nagyon tele van zacsi?
2022. jan. 24. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Mi ezen a meglepő?
2022. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A páromnak meg kell magyarázni, mert azt hiszi 4 nap után nem kívánom, de ez nem igaz szimplán csak jobb érzés, ha leszopja előtte.
2022. jan. 24. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Főleg akkor a legjobb, ha csaj érti a dolgát és odafigyel a ritmusra.

Vannak csajok akik csak a hegyét szopogassák gyorsan befordított ajakkal. Az nem jön be annyira. De viszont aki szépen lassan elkezdi nyalogatni és szép lassan növeli a tempót jó sok nyállal és begyorsít amikor kell, és lelassít amikor kell akkor nekem is jobb ha nem szakítsuk és végig csinálja. De szerintem sok nő imádja ezt. csak nem hosszú távon. 1-es voltam

2022. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nőként azt vettem észre, hogy párommal is szokott így lenni. Én általában tudom, hogy mikor van ez így nála. Ilyenkor nem szoktam megszakítani a kényeztetését, hanem végigcsinálom. Nekem ez nem probléma, mivel szeretem őt orálisan kielégíteni.
2022. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó fej vagy 4-es. Szerencsés a férjed.
2022. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!