Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kezelnétek ha lefeküdné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek ha lefeküdnétek valakivel de akkor látjátok, hogy heges a combja a lánynak mert vagdossa magát?

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Természetesen megérteném és meghallgatnám a történetét hogy ha el szeretne mesélni ha nem akkor nem erőltetném:)

Ha szexuális értelemben kell róla beszélni akkor nem zavarna hiszen azon vannak a hegek akit szeretek :)

2022. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Voltam ilyen lánnyal. Egy jotanács, lépj le minél előbb!!!
2022. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
kérjen segítséget, mert nem normális dolog, hogy ilyet csinál
2022. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2

Szerintem ő nem tud lelépni magától.

2022. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nos, igen én vagyok a lány, nem tudom mit tehetnék ezért inkább leírtam neki előre mert nem akarom, hogy abban a pillanatban kelljen rájönnie és stresszelni ilyeneken

A hegeket már nem tudom eltüntetni onnan szóval...

2022. jan. 24. 20:17
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért vagodsta? És miért pont a combját?
2022. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3%
Nem zavarna, én is megéltem már több súlyos időszakot az életben. Előbb jól megdugnám, aztán megkérném, meséljen azokról a hegekről, ha van kedve.
2022. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6-osnak: Valószeg azért, mert azt könnyű elrejteni. Nap közben ritkán veszed le a nadrágod, hogy bárki lássa.


De ha már valakivel oda jutsz, akkor én hiszek abban, hogy lesz annyi empátia az illetőben, hogy ezt a helyén tudja kezelni. Lehet rákérdeznék, hogy tudjam jól vagy-e azért, vagy hogy esetleg én tehetek-e valamit.

2022. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaj te. Küldök egy virtuális ölelést neked:)

Szerintem ha valakivel eljutsz odáig, akkor nem fog ezen problémázni. Nyilván kíváncsi lesz, mert érdekled, szóval valószínűleg rákérdez az ember ilyesmire. Ahogy írták is, már csak azért is h tudja tehet-e valamit.

Hacsak nem valami ritka nagy bunkóval szexelsz, akkor nem lesz gond szerintem.

(btw 1-2 nyomoréknak üzenem, hogy azok a hegek nem azt jelentik, hogy az illető elmebeteg. Simán lehet, hogy azóta teljesen rendben van mentálisan. Mindenkinek lehet nehéz időszaka és ezt mindenki másképp kezeli)

N

2022. jan. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!