Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szeretem ha szopnak. Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem ha szopnak. Ez nagyon furcsa?

Figyelt kérdés

Pedig volt már több partnerem is. Éreztem is, hogy másképp csinálják, de nekem valahogy ez nem kielégítő. Meg amúgy rossz érzés, hogy előttem térdel valaki, olyan mintha alámrendelődne, azt pedig nem szeretném.

Más is van ezzel így?



2022. jan. 24. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Hmm...a titanicon sírtál?
2022. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Nincs ezzel baj, én se igénylem, nem is szeretem. Volt partnerem akit ez meglepett, de probléma sose volt belőle


34/f

2022. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%
Részben érthető, de ha jól csinálják mindig csak ezt akarnád. Pláne ha egy szub viszonyt is megkóstolnál.
2022. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
én is így vagyok, egyszerűen nem izgat. sokkal jobban szeretek én lenni az aktívan cselekvő fél.
2022. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Jaj de szentimentális fiú vagy te. Ilyet se láttam még hogy egy férfinak rossz érzés lenne hogyha egy nő előtte térdel.
2022. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

"Ilyet se láttam még hogy egy férfinak rossz érzés lenne hogyha egy nő előtte térdel."

...és amit én nem láttam, az ugyebár nem is létezhet.

2022. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
#6 a kérdező megkérdezte hogy furcsa-e, én csak a tapasztalatomat mondtam el,nem azt hogy nem létezhet.
2022. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Létezik, de kb egyenlő azzal H alacsony az önbizalma. Egy barátom ismerőse mesélte, H hallotta valahol valakiről. Magyarul nem a szopassal van bajod, az önértékeléseddel. Igaza van az előző valaszololoknak. Lehet menni sírni a sarokba, vagy felébredni srácok. Nem vagytok kevesebbel a nőknél, senkinek se. Minél tovább tagadtok, annak jobban fog fájni az ébredés, H a végórakra ráébredtek mi a valóság, és mi volt ami hazudtatok magatoknak végig. Szívesen.
2022. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

Én sem szeretem. Szerintem a szexben nem nagyon van bármi is, amit furcsának kéne bélyegezni.

A térdelés részt is megértem teljesen. Én sem tartom vonzónak.

47F

2022. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem a furcsa nem jó kifejezés, mert semmi se furcsa. Inkább szokatlan. De az se jelent rosszat feltétlen, csak olyan partnert kell találnod, akivel passzoltok és nem zavarja, hogy te nem igényled.

(amúgy nem csak térdelve lehet orálozni, ott lenne a 69, ahol nem is lennél passzív)

Nem kezdem el magyarázni, hogy tuti nem csinálta még senki jól meg gyere majd megmutatom stb, mint amit a pasik szoktak ilyenkor (én nem szeretem a nyalást). Találj megfelelő partnert, ez a kulcs:) Szerintem te jobb helyzetben vagy nálam, mert sok pasi kifejezetten szeret nyalni, igényelné a dolgot, míg talán nők között kevesebb van, aki nem tudna meglenni szopás nélkül. Sőt ahogy hallottam, a többség inkább csak 'muszàjból' csinálja. Én mondjuk pont olyan vagyok, hogy egyszerűen nem bírnám ki, ha nem orálozhatnék, de a legtöbb csajnak nem hiszem, hogy akkora gondot jelentene az, amilyen vagy:)

2022. jan. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!