Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én nem számít valamennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem számít valamennyire megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Testi dolog nem történt köztünk, így elvileg nem megcsalás, de valamennyire szerintem még is az.

Az volt hogy megismertem ezt a lányt, de végül nem engem választott. Aztán most lehet össze jönne velem de engem kicsit zavar az hogy akkor nem engem választott, meg hogy más fiúval szexelt miután megismertük egymást. Mert az más hogy amíg nem ismertük egymást addig kivel volt, de így hogy megismertük egymást és után lett egy fiú az eléggé kellemetlen nekem. Úgy érzem mintha megcsalt volna, amiatt mert más fiúval jött össze.


2022. jan. 25. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem voltatok együtt, akkor ez miért vagy hogyan megcsalás?

Más srác kefélte meg, van ilyen

De ha nem voltatok együtt akkor ez nem megcsalás...

2022. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem voltatok együtt tehát nem csalt meg. Légy férfi és lépj túl rajta
2022. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
88%
Nőként mondom. Szedd össze magad és ne rinyálj annyit! Ez egyáltalán nem megcsalás! Semmi nem volt köztetek.
2022. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem voltatok együtt tehát nem csalt meg.
2022. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem megcsalás, csak a ha nincs ló a szamár is jó esete. Nem te voltál az egyes számú jelölt.
2022. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez hogy lenne megcsalás? Ismertétek egymást, de semmi nem volt köztetek.
2022. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire.
2022. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Semennyire, más gyorsabb volt, és lecsapott a lehetőségre, amit te elbénáztál.


Ha zavar, hogy volt benne egy másik kukac, akkor nem nagyon lesz a te kukacod egy nőben sem.


Ne rinyálj, légy férfi, gyere vele össze, azt dugd meg rendesen.😉


Ennyi.

2022. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Az a srác, akivel előtted együtt volt, az exe. Hacsak nem kizárólag szűz lányokkal vagy hajlandó ismerkedni, el kell fogadnod, hogy korábban is volt férfi az életében.

Egyébként, ha nem tudod levetkőzni ezt a rosszallást, a lány érezni fogja rajtad, és akkor biztosan nem jöttök össze. Szóval, ha kell a lány, akkor fogadd el úgy, ahogy van.

2022. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dehogy megcsalás. Ez inkább ilyen elvi kérdés.

Nekem volt hasonló sztorY. Osszeakartam jönni csajjal. Viszont a csaj inkább haverommal jött össze, akinek volt barátnője. Megdugta párszor utána dobta, mert maradt a barátnőjével. Ezután nálam kilincselt a csaj. Ez nekem ilyen, nincs ló jó a szamár volt. Úgy össze se jöttem vele. Bár gondoltam akkor én is rá, hogy én is kihasznalom megdugom kétszer azt kirakom.

2022. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!