Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs olyan szolgáltatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan szolgáltatás ami kifejezetten a szüzekre és a kezdőkre specializálódik?

Figyelt kérdés

Eskü ha nő lennék és prostinak állnék és kifejezetten a szűzeket, kezdőket, ügyetleneket elégítenék ki.


1, pár perc alatt úgy is vége max kapna egy masszást.

2, nagyon sok szűz és kezdő van. halomra kereshetném magamat.

3, szebbé tenném a világot, hogy sok pasit meg tanítanék dugni. (uuhh.. ezt heteróként elég durva volt leírni. :D )

4, a szüzek nem olyan erőszakosak és nem akarnak maguk alá rendelni.

5, és nem is kúrnának szét


Ha bele gondolunk elképesztő nagy pénz lenne ebbe!

És direkt így hirdetném azon a bizonyos oldalon hogy "szűzoltó".

Rengeteg a szűz, kezdő, ügyetlen pasi. És ezek bármi pénzt megadtak volna hogy fejlődjenek. Én is régen nem mertem volna elmenni amikor szűz voltam prostihoz mert nem akartam béna lenni, de ha látom direkt úgy hírdet hogy szüzek is bátran jöhetnek stb stb. mentem volna mert akkor tudom, hogy nem ciki ha beégek. Tudom, hogy sokan úgy hirdetnek, hogy "szüzesség elvétel" de ez még sem ugyan az. Oda járnak profik, fél profik is.

Egy olyan nő kellene aki direkt ezekre utazik. Ismétlem: hatalmas pénz lehetőség van ebben. Egy szűzoltó nőhöz nagyobb bizalommal mente egy srác.

Ha van itt egy strigo vagy prosti akkor fontoljátok meg az INGYEN ötletemet. (Ja, és ha megcsináljátok akkor kérlek egy ingyenes tisztelet kőr hagy legyen már az enyém. Én adtam több milliós ötletet INGYEN minimum 1-2 kór lehetne ingyen. Itt írjatok rám, ha mehet a buli. Szívesen!)



2022. jan. 25. 15:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
Jó ötlet.
2022. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy prosti vállal szűztelenítést. Viszont egy alkalom még nem fog megtanítani dugni.

Plusz az igazi pozitív visszajelzés a partner élvezete, azt meg egy prosti max megjátszani fogja.

2022. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

De jó lett volna egy ilyen régen amikor szűz voltam. Mert nehezen és későn veszítettem el a szüzességemet.. És itt gyakori is olvasom, hogy rengeteg a szűz és a béna. Gyakorolni milyen jó lenne ilyen nőn aki direkt így hirdetne. És ha találtam volna ilyen hirdetést akkor arra bátrabban elmentem volna mert tudtam volna nem kell annyira bizonyítani mint egy normál prostinál.

6-os pontba mer elfelejtettem írni, hogy nemi betegség is szinte kiárt. Az is szempont.

2022. jan. 25. 15:58
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk sok visszatérő vendégre ne számíts :D
2022. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Miért is? Simán! Szerintem nagyon működne!
2022. jan. 25. 16:09
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért, hányszor akarod elvenni egy fiú szüzességét? :D
2022. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

1. Ha tényleg akkora pénz lenne benne, mint gondolod, már épült volna rá iparág.

2. Lehet, hogy te tanulni akarsz, de saját tapasztalat szerint nem azért bénák a pasik, mert nincs kitől tanulni, hanem mert annyira önteltek, hogy el sem akarják hinni magukról, hogy nem csinálják jól, illetve lusták dolgozni a másik öröméért. Ezen egy prosti sem fog tudni segíteni.

3. Ahogy előttem is írták, nem sokáig marad szűz egy pasi, tehát visszatérő vendég kilőve.

4. A legtöbb szűz elég fiatal, így valószínűbb, hogy nem tudja rendesen megfizetni a szolgáltatást.

5. Nem olyan kis munka ám az. A legtöbb munka a szüzekkel van. Magyarázni nekik, megérteni, meghallgatni, bátorítani, meg még tanítani is? Kéne a bánatnak. Inkább egy olyan vendég, aki jön, megdug, tudja mit akar, fizet, és távozik. Vagy megfizettetni velük a jelentős munkát, ami a 4-es pont miatt nem fog összejönni.

6. Az idősebb szüzek meg ki tudja milyenek, valószínűleg oka van az "állapotuknak". Nagyon csúnyák, fogyatékkal élnek, vagy csak simán bunkók, nagyképűek, vagy bármilyen olyan személyiségi gondjuk van, ami miatt nem sikerült még egy akármilyen nőt összehozni.

2022. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Csinálják. Több prosti is írja hogy szüzességelvételt vállal.
2022. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ott fura ez, hogy ha szűz férfiakat vállalnék pl csak (nem vagyok prosti), akkor az 1 alkalom. Egy idő után azért csak elfogynának a szűz férfiak, nem?
2022. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
businessman!
2022. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!