Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőm egy dildót dug...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm egy dildót dug a számba, hogy sz . pjam, akkor ez egy teszt vagy micsoda? Hogy biszex vagyok-e? Ha megcsináltam volna, kiábrándult volna belőlem?

Figyelt kérdés
hetero vagyok, még elképzelni se tudom hogy férfival csináljak bármit, viszont egy műfarok lesz . pása az inkább vicces számomra mint biszex dolog.. vagy nem?
2022. jan. 25. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott ilyeneket csinálni én szeretem
2022. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem leszel biszex ha maguk a férfiak nem vonzanak. Ha jól esik, csináld, ha nem szeretnéd, akkor meg ne.
2022. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam ilyet a barátommal és simán bekapta.
2022. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam ilyet a barátommal. Nem akartam tesztelni vagy semmi, egyszerűen izgatónak gondoltam, és az is volt, mert megtette.

Jól írta a #2-es: ha szeretnéd csinálni, akkor csináld, ha nem szeretnéd csinálni, akkor ne csináld. Nem semmit mögé látni ennek.

2022. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Így-így, egy dildótól biszex bizony! Ha viszont egy teddy hengert adott volna a kezedbe, akkor most szobafestő lennél 🤣
2022. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak izgassa. Nem kell ezt túl agyalni. Ha igazán beakarsz vágódni akkor akkor megcsinálod neki.

Bárcsak ilyen csajom lenne! Imádnám az ilyen játékokat!

2022. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
En is szoktam neki csinálni.Utánna popóba rakom neki.
2022. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem teszt, csak erotikus látni.
2022. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondold ezt túl, és amúgy is miért érdekel, hogy ki mit gondol erről.


Ahogy írták fentebb is, ha jól esik csináld, ha nem nem.


Köztetek marad, szóval ettől nem kerülsz ciki helyzetbe.


Ergo nem számit, ki mit gondol.

2022. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor ha legközelebb megint ezt csinálná, nem gondolom túl a dolgot.
2022. jan. 25. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!