Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akiknek van vibrije...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek van vibrije vagy dildoja otthon vagy tudja a párja méretét: mekkora a max, ami bemegy? N

Figyelt kérdés
Mivel más sokszor megkaptam, hogy elvileg szűk vagyok (szerintem nem), ezért érdekelne, hogy kb mi lehet az átlag hüvelyhosszúság, emiatt kíváncsi lennék rá, hogy itt más nőknek mekkora a max, ami befér a hüvelyébe. Hossz és vastagság is érdekel, de főleg a hosszúság. Kérlek csak olyan írjon, aki tényleg pontosan tudja, hogy mekkora megy be neki kényelmesen.
2022. jan. 26. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudom hogy páromnak kb 4,5 cm vastag és az elején nagyon feszít, de aztán hozzá tágulok csak eleinte nagyon türelmesnek és óvatosnak kell lennie

28N

2022. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
17 is bemegy, de az már fáj, eléri a méhszájamat. 15-tel is voltak pózok amik nem a legkellemesebbek emiatt. 13-al nem tudtak fájdalmat okozni, viszont nem volt meg a kielégítő vastagság. Szerintem nekem a tökéletes egy vastag 14 centis lenne. Bár akkor meg az anál felejtős.. nehéz az élet.
2022. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
18ig kényelmes és élvezem, 20 körül kezd el fájni.
2022. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
15-ig nem fáj, afelett már tud kellemetlen lenni
2022. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is a vastag (15 cm kerületű) és 14 cm hosszú a legideálisabb. A dildóm nagyobb ugyan, de csak mert rövidebb nem volt épp, mikor vettem, a vastagot valahogy mindig hosszúra csinálják. Viszont nem is tolom be tövig.
2022. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hmm akkor ahogy látom nem vagyok annyira rövid hüvelyű, csak éppen egy kicsivel az átlag alatt.

Nekem egy 15cm es dildóm van, de az már nem is megy be tövig, mert fáj. Szóval talán a 13-14 körüli az ideális nekem. Abban igazatok van, hogy én is azt tapasztaltam, hogy sajnos a rövidebb mérethez nem nagyon jön össze a megfelelő vastagság.

Azért az meglep, hogy valakinek 17is bemegy:D mármint oké, nyilván van ilyen, csak nekem ez horrornak hangzik:D

2022. jan. 26. 19:55
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
17-18 még talán, de ahogy a #2-es is írja vannak pózok ahol már egy 15-ös is fájdalmasan böködni tudja a méhszájt.
2022. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Nekem 50 evesen se menne be a nagy, es arrol is meg vagyok gyozodve, hogy a valodit nem lehet utanozni. A nagyot igaziban sem szeretem, de csak pozoktol, erotol fuggoen tud fajni. Egy mu eszkoz annyira termeszetellenes, es nem a hasznalatat itelem el.
2022. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem kifejezetten hosszú hüvelyem van. Szóval én kivételnek szoktam számítani. Párom mérete mondhatni tökéletes hozzá (23 hosszú, 4,5 széles). Ha teljesen berakja sem fáj nekem.
2022. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8: 50 éves korodra megtanulhattál volna szöveget értelmezni.

#9: Na ez tényleg extrém:D de jól megtaláltátok egymást a pároddal skkor. Neki se lehetett előtte könnyű mással ezzel a mérettel:o

2022. jan. 26. 20:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!