Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnak a kevésbé szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnak a kevésbé szép emberek szexelni? Most, hogy én is ilyen lettem, nagyon rossz érzés, hogy...

Figyelt kérdés

Nem kamu a kérdés, tényleg érdekelne, hogy azok az emberek, főleg nők, akik tudják magukról, hogy nem olyan szépek, hogyan tudnak szexelni? Nem küzdötök állandó szorongással, sikertelenséggel?

Én mindig csinos voltam, szinte bárkire rámehettem, nem utasított volna el egy férfi sem. Nyilván nekem ez természetes volt, hisz ezt szoktam meg, ilyennek születtem. Most viszont nem mennék bele mi miatt (betegség), de nem vagyok túl vonzó jelenleg és teljesen megváltozott a világ körülöttem. Alig néznek rám a pasik, nem flörtöl velem senki, sőt sokkal kevésbé kedvesek velem az emberek úgy általában, csomó előnytől elesek, ami régen megadatott. Elképesztő. Egyben borzasztó érzés. Sima szexre se találok így senkit, ilyen soha nem volt még az életemben.

Szóval mások, akik eleve nem túl csinosak, ti hogy ismerkedtek? Milyen az életetek? Pszichésen hogy vagytok? Milyen emberekkel rs hogy tudtok ismerkedni/szexelni?


2022. jan. 27. 20:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%
Hát...személyiség
2022. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

Ez van ha a külsődre van építve minden.

Most viszont magadra vagy utalva.Mindazt ami nem a külsőd kell fejleszteni, és azzal kell elérned dolgokat.

Ne aggódj ezen,vannak akik soha nem élvezték a szépségük adta előnyeiket megis elég jől elboldogulnak az életben.Mert tudják h nem elég csak bemenni valahova,meg s..et riszálni,hanem meg kell dolgozni a sikerért azzal,amijük van.És ezt meg is teszik,mert igy szokták meg.

Kedvesség,humor,inteligencia,jóérzék,műveltség stb..

2022. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
#1: Igen, de ahhoz ugyebár az kell, hogy megismerjenek. Magyarul akkor csak baráti társaságban vagy munkahelyen tudnak ismerkedni? Mindenhol máshol külső alapján már ki is estél akkor
2022. jan. 27. 21:00
 4/25 A kérdező kommentje:
#2: Ezzel tisztában vagyok, én se használtam a külsőmet direktben, de az emberek ilyenek, egy szép emberrel kedvesebbek, a kedvére akarnak tenni. Sosem viselkedtem rbancosan, nem öltözködtem úgy stb, egyszerűen az emberek késztetést éreztek, hogy bizonyos kedvezményeket adjanak. Bennem minden megvan, amit leírtál az utolsó mondatban, de most úgy látom, hogy ez kb senkit se érdekel.
2022. jan. 27. 21:03
 5/25 Mkdir ***** válasza:
80%
A kettes teljesen jól mondja. Olvasd el mégegyszer. A személységeddel, inteligenciáddal,... Stb bárhol ismerkedhetsz. Nem leszel hátrányban. Ennek megvan az az előnye, hogy esetleg valaki önmagadért fog szeretni, és nem akar használni majd eldobni csak azért mert szép vagy
2022. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Viccelsz? Őket hajtja legjobban a megfelelési kényszer.


Valaki azt hiszi, elég, ha kiterül neked semmi technikával, mert te azért mész rá, mivelhogy szép és akkor jó is lesz az aktus.


Bár ez csak saját tapasztalat, nem reprezentatív kutatás, de a depressziós férfiak magasan a legjobbak ilyen téren szerintem.

2022. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
5: nem lesz hátrányban??? Arról ír, már most abban van.
2022. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Mathus ***** válasza:

a kérdésre: anonim chat oldal(ak), ott próbálj meg ismerkedni (olyat keress ahol nincs reg és history). semmi sem kötelez, és nem a külsőddel teszed meg az "első lépést". ráadásul a kommunikációdnak is jót tesz. aztán bátrabb leszel a "kinti világban" is.

nekem működött, nyilván nem csodaszer, de eggyel több esély magadnak.


45F

2022. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#8: Az ilyeneken kanos, sikertelen, szerencsétlen emberek vannak. Egyszer felmentem, mert nagy divat volt és kíváncsi voltam mit tud. Siralmas...
2022. jan. 27. 21:56
 10/25 Mkdir ***** válasza:
5-ös, olvasd el az előzményeket. azért van hátrányban mert hozzászokott, hogy a szépsége miatt mindenki "Kedves" és mindent elér. Most jelenleg nem a szépségével(bár én nem tudom milyen betegség okozhat ekkora változást) hanem a személyiségével tud kitunni. Így tudja kompenzálni a dolgokat a pár keresésben.
2022. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!