Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan aki barátnője...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki barátnője mellett járt el prostihoz? És ha igen mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Több mint 4 éve vagyunk együtt szeretjük egymást, jó a szex is, viszont keveset vagyunk együtt heti 1-2x, mivel 60 km van közöttünk és mind a ketten máshol dolgozunk stb.

Más nőket kívánok igazából, és az hogy nagyon fiatalon

köteleződtem el vele.

Mondjuk úgy hogy nem éltem ki magam, 18 éves korunk óta együtt vagyunk és mikor össze jöttünk előtte is volt egy 3 éves kapcsolatom.

Hiába szeretem ha mindig más nőket kívánok, más nőkről fantáziálok.

Kinéztem egy prostit is aki pont az esetem és lehet hogy el fogok menni hozzá, most tudom jön az hogy könnyebb volna szakítani de ez nem így megy. Szünetet is kértem már, persze ebbe nem ment bele. Szakítás se egyszerű mert rögtön képes volna magába kárt tenni és ezt nem akarom.

Szóval volt e itt már olyan aki fizetőshöz ment úgy hogy volt barátnője és szerette is?

23F



2022. jan. 28. 07:04
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Próbáltál már beszélni vele arról hogy bevennétek valakit magatokhoz és együtt élnétek meg?

Egyépként az előző kapcsolatomban volt ilyen kb 1 év után untam meg és voltam már kiéhezve egy jó szexre mert otthon mindíg csak az volt hogy láb széttesz és dugjam meg.. de csillagpatrik efektus persze próbáltam megbeszelni stb nem sikerult igy alakult vegul a tulzott feltekenysege miatt lett vege

2022. jan. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Harmadikat? Ha csak rá nézek egy nőre már veszekedés van belőle.
2022. jan. 28. 07:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként soha nem tennék olyat, amiről a párom nem tud és amivel törést okozhatok neki. Ha ennyire rossz a kapcsolat számodra, akkor lépj ki. Abba nem gondoltál bele, hogy ha egyszer rájön, akkor amiatt fogja magát bántani? Sajnos vannak olyan csajok, akik szeretik azzal visszatartani a pasit, hogy fenyegetik, hogy megölik magukat stb, mert azt hiszik, így örökké megtarthatnak. Kicsit nekem olyannak tűnik, hogy manipulálni akar téged. 4 évig voltam ilyen mérgező kapcsolatban. Pont ugyanebben a helyzetben, de sose csaltam meg. Amikor elhagytam, akkor előtte a családjával beszéltem és kerestünk neki szakembert, aki segített neki.
2022. jan. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Akkor vegyetek be férfit, neked mindegy lesz.
2022. jan. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
70%

Nem tudtok/akartok közelebb költözni egymáshoz, helyrehozni a kapcsolatot?

3-as is említi, segítsd őt szakemberhez.

Ha már most más nőket kívánsz, ilyen szinten, hogy ki is nézted, az "életeddel" nem tartozol neki, de az lenne tisztességes, ha előbb szakítanál.

(Ha nincs gyerek, lakáshitel stb)

2022. jan. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Legyél férfi és szakíts vele ha ki akarod élni magad. Nincs ezzel gond, csak a másikat ne hülyítsd.


Persze úgy könnyű, hogy mindig van fix punci.

2022. jan. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Én függetlenként jártam nagyon sok lányhoz ott nyilván beszélget az ember.Azt mondják a kuncsaftok 80%-a nem független már aki bevallja.Haveromnak élettársa van meg 2 lánya rendszeresen jár csajokhoz nála ez már beteges irgalmatlan sok lánnyal volt.De sokat tudok ismerős körből aki eljár és nem független.
2022. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Menj varrd le a ri..bancot ne agyald túl.
2022. jan. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Sose prostiztam, és nem is fogok. Ha kiakartam élni magam, akkor tettem érte erőfeszítést.


Mi vagy te, hiena aki a döghúst eszi fel?

2022. jan. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!