Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mekkora volt a legnagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mekkora volt a legnagyobb és a legkisebb?

Figyelt kérdés

Pénisz, amihez szerencsétek volt?

Hány évesen történt és mennyi volt a pasi?

Milyen volt vele a szex?

Hányadik partneretek volt?

Hogy "mértétek" le, vagy becsültétek meg, vagy csak ő mondta..?



2022. jan. 30. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Legnagyobb 205mm a legkissebb pedig 121mm.

A legnagyobbhoz 23 évesen volt szerencsém, a legkissebbhez 17evesen.

Az aprobbal jó volt, a naggyal már fájdalmasabb.

A nagynak 2ik a kicsinek 5ik.

Meos vagyok egy kerámiagyártonal, jo a szemmertékem.

28N

2022. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem méregettem, de szerintem átlagos, 16 cm körüli lehetett mindegyik páromnak.
2022. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Legkisebb 17 cm, 20 éves voltam akkor és az első partnerem volt. A legnagyobb 24 cm volt, Ő a második és jelenlegi partnerem. Mindkettővel nagyon jó volt.


Az első maga mondta, hogy akkora. A jelenleginek Én mértem le. Gondolom úgy ahogy bárki más péniszt mér, felállítottam, tövénél megmarkoltam és a vonalzót mellé raktam. Ennyi.

2022. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
PErsze 24 cm :D hagyjuk már :D
2022. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Meg ha csak 20at ir hihető, de 24...
2022. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Haha, az 1-es nagyon jó. :)
2022. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Egyiket sem mértem, de a legkisebb akkora volt, mint egy labello (ráadásul gyorstüzelő). Meg sem éreztem, így őt, a vele töltött 5 másodperc miatt nem tartom számon a szexuális partnereim között. (ő volt a 3. partnerem)

A legnagyobb pedig akkora volt, hogy egyszer tévézés közben véletlenül azt simogattam a párom keze helyett. Meztelenül feküdtünk valami hülye pózban, én a filmre koncentráltam, közben cirógattam. Azt hittem, hogy az a párom karja... hát nem az volt. :) Ahh, visszasírom azt a farkat! :D (Ő volt a 4. partnerem)

2022. jan. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Négyes, te nagy mesemondó vagy. Sztem ilyen fantáziával nyugodtan standupolhatnál.
2022. jan. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja bocs, nem 4es hanem 7es

8as voltam

Azért egy farkat, egy karral összekeverni😅😅😅

Jo hogy nem azt irtad, három labu pasi volt, csak kesobb jöttel rá a középső a pöcse.

2022. jan. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!