Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak , ti is szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak , ti is szoktatok ilyeneken agyalni szex közben , vagy ez csak az önmagukkal nem megelégedett nők problémája ?

Figyelt kérdés

Ti is aggódtok olyan dolgokon , hogy például mit fog szólni ahoz , hogy van itt egy hegem , pattanásos a hátam , vajon milyen arcot vágok , esetleg zavarja hogy leizzadtam ?

Vagy ti annyira benne vagytok a szex ködben , hogy csak arra tudtok koncentrálni és ezek a zavaró , gátló tényezők nem jelentkeznek a fejetekben.


Én mint nő , sajnos sokat aggódok ilyenen. Hogy esetleg zavarja-e az 5 kiló feleslegem például. De ha bele gondolok ,fordított esetben , a partneremen ilyeneket észre se veszek


21/L


2022. jan. 30. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Hogy milyen arcot vág az sem. Sőt, minél eltorzultabb az élvezettol en annál jobban felizgulok.
2022. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, én is szoktam!


Nyilván egy rendes kapcsolatban ismerjük a másik minden porcikáját, de kalandnál vagy eleintr megy az aggódás.


29F

2022. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én mindig is annyira élveztem a szexet, hogy sose próblémáztam arról hogy nézek ki közben N
2022. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Én max azon aggódom, hogy nehogy túl mélyre menjek és a fájdalommal elrontsam a lendületet. Vagy ha nagyon szorít a csaj, hogy ne menjek el túl hamar.
2022. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Olyankor a férfi a farkával gondolkodik. Annak nincs szeme!
2022. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pont lexarom. Ha jó a szex, akkor mindkét félnél leszáll a lilaköd, és csak az élvezeteknek léteznek abban a 2-3 órában, amíg együtt vannak.
2022. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pont hogy arra koncentrálok minél többet nyújtsam neki hogy tudnék még több pluszt adni hogy rongybaba legyen a szex végén!
2022. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
#2-3 óra, persze. Sokaknál 2-3 perc inkább, főleg sokéves házasságban.😜 Szerintem fölöslegesen aggódsz kérdező. Ha szeret valaki az úgy akar téged ahogy vagy, az egész lényedre vágyik, minden porcikádat szereti ami hozzád tartozik. A jó szex ott kezdődik hogy kizárod ezeket a negatív gondolatokat a fejedből.
2022. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8: Az együttlétet nem csak a puncidugás foglalja magában, úgyhogy igen, 2-3 óra (előjáték, összebújás stb).


Amúgy én gerjedek arra, ha egy nő szex közben leizzad, olyankor mindenhol ki szoktam nyalni (főleg a hónalját).

2022. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha egymásra hangolódunk a csajjal, akkor semmi nem érdekel. Miért mi az ami miatt agyalsz? Hogy nézel ki?
2022. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!