Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Femdom kedvelő fiúk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Femdom kedvelő fiúk?

Figyelt kérdés

Anyutokkal is behódolóak voltatok? Vagy ehhez nincs köze ennek?

N



2022. jan. 31. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az voltam
2022. jan. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem, de a megalázó helyzeteket élveztem vele is.
2022. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Ő abszolút karakán, katonás, irányító típus. Elképzelhető, hogy ez volt a minta, ami miatt van bennem szub hajlam is. De ez nem azt jenelti hogy neki behódoltam. Tipikus gyerekként főleg tízen évesen sokszor az ellenkezőjét csináltam. De emiatt nem volt bárminemű büntetés, így annyira nem illik bele a dom-szub viszonyba.
2022. jan. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám pörög és megy előre, mint a gőzhenger, energikus, csinál mindent, "csapong", beleszól, beleokoskodik, "úgyis neki lesz igaza" stb... nekem ez a vehemencia és hogy ő van a középpontban, sosem tetszett, mindig is nehezen bírtam elviselni, taszít a viselkedése. Nekem ez amúgy sem sugall magabiztosságot, amit ő csinál.


Pont az ellenkezője vonz, kinézetre is, jellemre is. Aki higgadt, nyugodt, relatíve csendes, de egyébként roppantul intelligens és okosan, határozottan tud (és akar is) irányítani. Az sem baj, ha társaságban enyhén visszahúzódó, a lényeg, hogy fejben nagyon "ott legyen" és tudja, hogy mit akar... és amikor kell, akkor karakán módon, hideg határozottsággal megmondja és ott nincs ellentmondás. Kiegyensúlyozott és büszke... és van is mire büszkének lennie, mert egy sikeres nő, aki jogosan uralkodik felettem. Ez lenne az ideál.


A rövid válaszom a kérdésre: nem, anyumnak sosem hódoltam be, de egy okos irányító nőnek bármikor megtenném.

2022. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
4-es voltam, 28/F, ha ez számít.
2022. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nincs köze. Én legalábbis nem hódoltam be neki soha. Kifejezetten jó egyenrangú viszony volt köztük mindig is.

23F

2022. jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem ilyenre.

De én csak pár éve jöttem rá, hogy élvezem.

2022. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem képzeld nem ilyen, es a Te anyad irogat ki a gyakori ilyen idióta kérdéseket, vagy csak Te vagy ilyen hülye ?
2022. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, önfejű lázadó punk kamasz volta. És nem is fogtak szigorúan azt csináltam amit akartam mindíg. Ez olyan 35 évesen jött.
2022. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Részben, de egy idő után ellenálltam, nem fogadtam neki szót, játékoztam, igaz, néha kaptunk is emiatt.

Nálam inkább kórházi események miatt alakult ki ez a femdom-téma.

2022. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!