Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan lábfétis/zoknifé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lábfétis/zoknifétis ami nem irányul konkrétan annak bármilyen fizikai kapcsolatbalépésével, csak szimplán szereti megnézni az ember?

Figyelt kérdés
Nem nyalogatja,fogdossa stb.. csak magát a látványt szereti. 22/F

2022. jan. 31. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Persze pl én is szívesen nézem ha valakinek nagy lába van 😅
2022. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez ilyen tetszés kategória a fétisnek pont az a lényege, hogy szexuálisan, már már betegesen vonzódik az illető egy adott dologhoz.
2022. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen!


Egy lábfétisnek rengeteg alfajai vannak. Van akinél fizikálisan valósul meg a dolog (nyalogat, szopogat, simogat, masszíroz stb.) és van aki csak nézni szereti de szerintem ez a legkevésbé "zavaró" úgymond.

2022. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van, de sose értettem a "szopogatós" kategóriát, számomra már beteges


Viszont simogatni, markolászni szeretem bennük a csajok lábát, meg persze azt is, ha ők simogatják a lábukkal a farkam 😄

(Persze lehet valakinek meg már ez számít betegesnek)

2022. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gabor49 ***** válasza:
78%
igen én pl a pici lábú csajokat szeretem
2022. febr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: ,,Big tits, little feet: a hit in any man's league."


(,,Nagy cicik, kis lábak: Főnyeremény bármilyen pasi számára.")



(Jimmy Altieri, The Sopranos, 1999)

2022. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!