Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! Ti felvennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Ti felvennétek ilyet a hálószobába, hogyha “meglepne titeket” vele a partneretek? Vagy esetleg lekezelőnek éreznétek?

Figyelt kérdés

[link]


Azért írtam idézőjelbe, hogy meglepne titeket vele, mert ha neki a vágya az, hogy ilyesmit vegyetek fel a hálószobában, akkor tulajdonképpen magát lepi meg vele…


Ha vásárolna nektek egy ilyet a partneretek, akkor szívesen felvennétek szexhez/szex előtt vagy lekezelőnek éreznétek hogy Ő öltöztet fel a szexuális fantáziáihoz és erre nem rest sok pénzt kiadni (mert hogy a linkelt fehérnemű igencsak borsos árú, hogyha átlagfizetésekből/háztartásokból indulunk ki, nehezen kigazdálkodható)?


Illetve egyáltalán tetszik e nektek?


Előre is köszi a válaszokat!



2022. jan. 31. 19:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
7%
#10: Nem, nagyobb mellen még rosszabb. Az ilyen bosyk a vékony nőkön álhhatnak jól, de legtöbbször rajtuk is előnytelen. Ez legalábbis biztos az lenne, mert borzasztó a szabása/mintázata #3
2022. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Felvenném. Én szoktam venni ilyesmit, de sajnos a párom nem értékeli, úgyhogy biztos nem fog ilyesmit venni nekem. :/
2022. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Felvenném.
2022. febr. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%
Lehet lepontozni,de nekem rendszeresen szokott venni a párom,és szívesen viselem!! :) 42N
2022. febr. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, miert ne?
2022. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
57%
Ezekkel csak az a baj, hogy ragadtak is felveszik. Rajtam jól áll, mert bomba vagyok, de először nézz tükörbe mielőtt ilyet felveszel.
2022. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!