Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszintén! Férfiak, meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Férfiak, meddig bírnátok szex nélkül?

Figyelt kérdés
15 éve vagyunk együtt a párommal. Nagyon szeretjük egymást, erős a kapcsolatunk de az elmúlt évek során nagyon gyakran megbántott, amiből az lett, hogy szép lassan szinte képtelenné váltam az együttlétekre. Annyira nem kívánom a szexet, hogy szinte vaginizmus alakult ki nálam. Ha nagy nehezen "bemegy", akkor nagyon fáj, nem csak közben hanem utána még napokig. Régen gyakran "felfáztam" szex után, amit aztán sok óvintézkedéssel sikerült kiküszöbölni, de tavasszal sok év után a covid oltás és egy fájdalmas együttlét után újra volt ilyen problémám. És most annyira szorongok ezen, hogy nehogy előjöjjön újra ez a felfázás, hogy annál inkább nem akarom az együttléteket. Az elmúlt egy évben 3 havonta voltunk együtt, félek, hogy előbb utóbb meg fog csalni. Szeretem őt, nem akarom, hogy emiatt érjen véget. Orális szex bármikor van, de nyilván szüksége van normál együttlétekre is. Viszont azt sem érzem igazságosnak, hogy neki pár perc öröm nekem napokig tartó fájdalommal járjon. Volt már valaki hasonló cipőben? Férfiak véleményére lennék nagyon kíváncsi, hogy ha orális szex gyakran van, lényegében bármikor, akkor is gondolnátok a megcsalásra?

2022. jan. 31. 22:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%

Nem veszed észre, hogy egy egészségtelen, mérgező kapcsolatban vagy? Az, hogy azt hiszed szereted, egy dolog, de semmire se elég konkrétan. Komolyan mire vársz? Konkrétan már FIZIKAI tüneteid vannak, jelez a tested, hogy hagyd már el a pasast.

Szerintem menj el pszichológushoz, segíteni fog. Láthatóan szükséged van rá, mert évek óta folyamatosan traumatizálod saját magad.

(arrameg aztán tényleg nem tudok már mit mondani, hogy azt hiszed normális az, hogy a férjed annak ellenére akarja a szexet, hogy tudja neked fájni fog napokig...)

2022. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
Ja és igen, csak orál mellett biztos meg fognak csalni. Sőt én azt gondolom, hogy már rég megtette, csak nem tudsz vagy nem akarsz tudni róla.
2022. jan. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
24%

Mivel bántott meg?

Amúgy nőgyógyásznal voltál, nem valami testi bajod van?

2022. jan. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

2-3 hónapot én biztos bírnék, nekem nem olyan határtalan az étvágyam. Normál esetben heti kettővel tökéletesen elvagyok.

Viszont ha tudnám, hogy a páromnak fájdalmat okoz a szex, akkor képtelen lennék lefeküdni vele, kvázi úgy érezném magam, mintha erőszaktevő lennék. De hát nem vagyunk egyformák mi férfiak sem.

Valóban nem a megfelelő ember mellett vagy, ahogy az #1-es is írja, ideje átgondolnod a jövődet.

2022. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Gyakran beszélt velem csúnyán. Emiatt egyszer besokalltam és külön éltünk pár hónapig, viszont eközben nagyon sok mindent meg tudtunk beszélni, ennek már két éve és azóta is normálisan viselkedik, de ettől nem kívánom jobbat a szexet. Nőgyógyászhoz évente többször járok, pcos-em van, ez önmagában nem okozná, de tény, hogy sokaknál csökkenti a libidót. Az is igaz, hogy semmit nem tesz, hogy jobban kívánjam. Otthonról dolgozunk, ő abszolút nem jár el sehova, az is benne lehet, hogy nem látom benne az aktív férfit, illetve túl sokat vagyunk együtt. De a szexuális problémák részemről akkor kezdődtek, amikor megbántva éreztem magam. Bár lehet valahol enélkül is elmaradoznak tizenév után az együttlétek. Ezért lennék tapasztalatokra kíváncsi. Akár olyanra is, akinek sikerült egy hasonló helyzetet pszichológussal megoldania.
2022. jan. 31. 23:15
 6/25 A kérdező kommentje:
#1-es igen, ez így egyszerűnek tűnhet, hogy már jelez a testem, hogy nem jó így stb. Nem is mondom, hogy hülyeség. Csak elgondolkodtató mindent felrúgni magunk körül, mert a szexuális életünk szar. De tudom, hogy anélkül meg testvériessé válik egy házasság.
2022. jan. 31. 23:26
 7/25 anonim ***** válasza:
51%
Maximum néhány hétig bírnám. Most 2-3 hétig nem volt, falat kapartam majdnem.
2022. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Erre nincs általanos recept. Van akinek elég az oralis van akinek nem. Inkabb az a fontosabb kerdes amit az elottem hozzaszolok pedzegettek , hogy mi az amiert vele vagy. Nyilvan a 15 ev már nem az amit marol holnapra eldob az ember, de ha nem mukodik es nem lehet javitani rajta, akkor jobb lépni
2022. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
46%
1-2 hónap. Bár azon is múlik hogy miért nincs. Ha csak nem akar akkor nem valószínű hogy 1-2 hétnél tovább húznám.
2022. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%

Hasonlóak vagyunk, mi nők!

Én is éveken át küzdöttem ezzel a felfázós dologgal..

Volt, hogy úgy ébredtem égek ott lent... borzalmas volt!


Én nem vagyok benne biztos, hogy ez "lelki" eredetű dolog... Ez nálam addig volt, amíg nem használtunk gumit. Amióta csak gumiban van szex, ez a bajom megszűnt. Mivel olyan gyanús folyásom (sárgás-zöldes) sosem volt - (nem minden folyás betegségre utal, fehér-átlátszó teljesen normális!) - a nőgyógyász sosem ajánlott szűrést, urológusnál voltam ezzel a problémával, ő baktériumot mondott. Nem lelki eredetű.



Szerintem nem a megbántódásokkal van a gond, egyszerűen már nem kívánod őt. És lehet ő se téged. Ez az idő miatt, és a sok együtt töltött órák. Megszoktátok egymást. Mintha minden nap főzeléket ennél.. a 15. nap már nem fogod kívánni.

2022. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!