Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki engedi az arcra élvezést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki engedi az arcra élvezést az csak a párja miatt, vagy valóban élvezi? Alkalmiban volt már aki engedte?

Figyelt kérdés
2022. febr. 1. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Én valóban élvezem. Alkalmiban is többször engedtem. Férjem most is rendszeresen az arcomra élvez.
2022. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Legjobb arcpakolás! L
2022. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem élvezem de nem is okoz kellemetlenséget úgyhogy emiatt engedem oda alkalmanként
2022. febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Semleges, szembe ne menjen (mert csíp), hajra ne menjen (nehéz kimosni). Alkalmiban eseti jellegű.
2022. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Mit élveznék benne konkrétan? Semmilyen fizikai élményt nem okoz. Ha a páromnak tetszik, engedem, nem kellemetlenség, nem probléma, és örülök, hogy tetszik neki. De testi élményt nyílván képtelen okozni.
2022. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Hát azért hatalmas élvezeteket nem okoz:D mondhatni semleges számomra. Az tetszik, ha a partneremnek ez egy plusz amit nagyon élvez és látom rajta, hogy ez adott neki valamit.

Páromnak bármikor bevállalnám, szexpartnernek nem. Ott csak annak a pasinak, aki olyan karakter, akivel olyan kapcsolat van köztünk. Volt ilyenre példa, de akárkinek nem engedném a dolgot.

2022. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Én szeretem, szerintem izgi. Nekem nagyon tetszik amikor látom közelről ahogy spriccel a farka, meg az az érzés is jó, amikor érzem ahogy a melegség beteríti az arcom, és persze az is hozzáad az élvezethez, hogy látom az arcán milyen örömet okoz neki is.

Nekem speciel izgibb, mint ha a számba élvez. Viszont az megy egyszerűbb, lenyelem és kész, nem kell mosakodni :D

2022. febr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!