Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha nem szól előre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha nem szól előre a pasi orál közben és a szátokba élvez az bunkóság?

Figyelt kérdés
2022. febr. 2. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem kell előre szólni, mehet szájba.
2022. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Eléggé..
2022. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Úgy mondanám,hogy az utolsó dobása. Ott helyben kirúgnám.
2022. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Na de furák vagytok. És ha véletlenül sül el? Vagy ha szerény a srác, először vagy vele együtt, és nem mer szólni hogy vigyázz mert jön a rakéta?
2022. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Ez a velejárója, nem tudom mit szólnátok ha a pasi meg nyalásnál 10mp-enként köpne egyet oldalra...
2022. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Huszon éve, mikor még nem állapodtam meg és a lányok jöttek-mentek, sose kérdeztem meg. Ment szépen szájba, ők meg lenyelték. Egy se panaszkodott és nem is láttam rajtuk, hogy probléma lenne. Nem tudom, most hogy megy, mert már jó régen csak egy nyeli…
2022. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Kapcsolatban nem kell szólni, egyrészt nem zavar, másrészt úgyis észreveszem, hogy mindjárt elmegy. Ha alkalmi dolog lenne, akkor viszont elvárnám, hogy szóljon.
2022. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyejszakas kalandnal igen. De mikor volt pasim es csak oraloztunk se se szolt. Igaz ereztem amikor mar kozelwdett de siman a szamban ment el. Nembantam
2022. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért érzed mielőtt el fog élvezni, szóval aki nem akarja lenyelni vagy szájba az elhúzza a fejét. De nálam nem akadály.. mindig lenyelem
2022. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Cpt_Obviously ***** válasza:
78%
Szerintem a csajnak kell szólnia, ha nem akarja, hogy a szájába menjenek el.
2022. febr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!