Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti melyik magyar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti melyik magyar férfi celebbel szexelnétek? Lehet akár énekes vagy színész is.

Figyelt kérdés
2022. febr. 2. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Csutival mindenki 😂
2022. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Szente Vajkkal, Dobó Ági férjével, Miller Zoltánnal, Rudolf Péterrel, Ember Márkkal.
2022. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Németh Szilárddal. Ma egy központi teszten az ő nevét jelöltem meg, mint első gondolat a Magyar Honvédségre.
2022. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Lengyel Tamás


[link]


Nem extra pasas, de a filmekben annyira jó karaktereket alakít, hogy bármikor dugnék vele:D nagyon izgatja a fantáziám. Van benne valami, ami nagyon bekattant nekem. Pedig én a magyar színészekről szakmai értelemben nagyon rossz véleményen vagyok.

Kár, hogy szuper a házassága és van egy kisgyereke is:D vagyis nem kár na, csak jót kívánok neki. De tény, hogy nem utasítanám vissza, ha szingli lenne.

Más hirtelen nem jut eszembe, de lehet van még aki szexi. Nem nézek magyar filmeket, a celebektől és a bulvár lapokól távol tartom magam.

2022. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Mészáros Lőrinccel
2022. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5:


Össze fogunk veszni, úgy érzem. Keress valami DK-s politikust magadnak, hé. :(

2022. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Orbán Viktorral
2022. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csutival mindenki?


Bambaarcú, bárgyú tekintetű, kockafejű. Jobban nézek ki nála.

2022. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Szűcs Levi
2022. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Magyarok közül senki.

Külföldiek annál inkább.

2022. febr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!