Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagyon sovány férfiaknak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon sovány férfiaknak a péniszük is nagyon vékony általában, vagy ez nem függ össze?

Figyelt kérdés
Szóval, ha magasságra olyan 180 centi körül van, de a csuklója, lábszára vékonyabb, akkor esélyes, hogy a pénisze is? Nagyon vonz a srác, de nem tudom, mire számítsak, eddig még mindig csak husisabb/kövér párjaim voltak, nekik átlagos/vastag volt. Mennyivel másabb egy soványabb alkatú pasival a szex? (rajtam sincs felesleg, nem fájdalmas az, ha mindketten csontosak vagyunk?)

#szex #Vékony pasival
2022. febr. 3. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
hú de nő vagy
2022. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem függ össze
2022. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, azért van a hetero témakörben 😅. Kíváncsi vagyok, nem voltam még sovány sráccal és nem tudom, mire számítsak.
2022. febr. 3. 19:01
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Kérlek ilyen szánalmas kérdéseket ne tegyél fel.
2022. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Igen és a vékony nők pedig szűkek, a vastagak meg tágak 🤦‍♂️
2022. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bármekkora és bármilyen lehet neki. De csak hogy konkrét példát is láss, én szintén 180 cm vagyok, ugyan edzek de a csontjaim kifejezetten vékonyak, így pl. a csuklóm is. A farkam 16 centi hosszú, 4 cm széles,átlagos méret. A többi aggodalmadat nem értem, úgy kell helyezkedni hogy jó legyen, ennyi az egész.
2022. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez semennyire sem igaz. Párom 180 magas és 62 kg. 4,5 vastag a pénisze és 23 hosszú. Legjobb barátnőm egy 175 magas, 90 kg-os pasival van együtt. 3 cm vastag neki és 14 hosszú. Szóval semennyire se függ össze.

Ugyanolyan egy vékonnyal a szex, mint egy normál testalkatúval.

2022. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azon agyalsz amit csak akkor fogsz megtudni, ha összebújsz vele.


Még ha tudnád a méretét pontosan akkor sem tudhatod milyen lenne vele a szex előre. Nincs két egyforma ember a földön.

2022. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Párom több, mint 180 cm magas, vékony. 18 cm-es dákója van ... Nem függ össze feltétlen.
2022. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha hiszitek, ha nem, ezen már én is gondolkoztam 😂.
2022. febr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!