Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szexelnétek fekete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexelnétek fekete pasival?

Figyelt kérdés

2022. febr. 4. 09:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem szexelek feketével, az már rasszizmus, utálat, gyűlölködés és biztos a fidesz propagandájának hatására van? 🤣🤣 Hát te sem vagy a legélesebb kés.
2022. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
33%

11-es: ha már így magadra vetted, valószínűleg igen, betrafált :D

Mellesleg nem neked szólt, hanem elsősorban azoknak, akik padlóig lepontoznak mindenkit, akiknek nincs bajuk a feketékkel. Ez elég egyértelmű jel.

Vagy azt (akit szerencsére töröltek) aki szerint a feketék állatok. Stb.

Ha ezeket nem sikerült felfognod, akkor pont te nem vagy éles kés :D

2022. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%
Senki sem lesz rasszista attól hogy nem tartja vonzónak a négereket emiatt nem fekszik le velük. Pusztán nem tetszik, ugyanúgy ahogy valakinek a kövér ember se vagy a szőke hajú stb.
2022. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%

Mivel leírtam, hogy a nemet és arra vádoltál rasszizmzussal, nehéz nem magamra venni. :D Olvasnod nem ártana néha, mielőtt hülyeségeket beszélsz. :D

Nincs bajom a feketékkel, azon túl, hogy nem vonzódom hozzájuk. Hisztériázhatsz ezen, mint egy 5 éves kislány, akkor sem fog változni a helyzet. :D Ha akkora liberális vagy, ideje elfogadnod, hogy a tiédtől különböző vélemények is léteznek és semmilyen jogosultságod nincs felülbírálni őket. :)

2022. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

#14: ott dől meg az egész légből kapott elméleted, hogy nem neked válaszoltam :D Én nem pontozok le senkit, mert van véleménye (szemben azokkal, akik bőszen lepontozgatják, akik nincsenek a feketék ellen.)

Tök mindegy, neked felesleges is.

Mindenki másnak, csak hogy tiszta legyen, mert hátha másoknak is nehezebben megy az értelmezés:

Ha valakinek nem tetszenek a feketék, kínaiak vagy bármely más, mert nem az ízlésük, semmi gond. De ha rassz alapján hoznak ilyen ítéletet, az bizony rasszizmus. Ahogy az is az, ha elítélsz valakit azért, mert neki esetleg bejönnek a kínaik, feketék, bárkik.

2022. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
44%

én szívesen lennék fekete pasival. Vonzóak, iszonyat jó a genetikájuk, szálkásak, izmosak, szerintem szexi.

Az hogy más színű a bőre nem jelent semmit.

2022. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
65%

Legkevésbé a bőrszín számít.

A személyiség sokkal fontosabb. Ha bejön egy pasi, nyilván nem koptatnám le, csak mert nem fehér.

Egy csomó szexi néger színészt is ismerünk, tök jó pasik.

2022. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%

Mivel nem szólítottad meg konkrétan azt a válaszolót, akinek állításod szerint címezni akartad, ezért a válaszod mindenkinek szól. Általános iskolás nyelvtankönyvet javaslom átnézésre, már ha tartotok ott. :D

Elárulom, a hozzád hasonló agresszív social justice warrior-ok miatt szívnak a kisebbségek normális tagjai, mert a hisztériátok miatt őket is negatívabban ítélik meg az emberek.

2022. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
44%
Én igen :) nekem fehér bőröm van, és izgi lenne a kontraszt. :)
2022. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
38%
Előre bocsájtom nem vagyok rasszista, több néger, cigány, arab pasit ismerek akik teljesen normálisak. Ettől még egyiket SEM kívánom - egyszerűen nem jönnek be és kész.
2022. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!