Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondott már hasonlót prosti?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondott már hasonlót prosti?

Figyelt kérdés

Voltam egy prostinál és amikor párkapcsolatokról beszélgettünk, akkor említettem neki hogy gondolkodtam már azon is hogy támogatós kapcsolatot kéne folytatnom egy lánnyal…


Ezt a prosti először úgy értelmezte hogy engem támogatna a nő. XD


Ilyen nekem eszembe sem jutott, fordítva gondoltam, “hagyományos” felállásban.

És azt is csak idősebb koromra, ha ugyanilyen negatívan látom majd a világot…


Később amikor a keresetünkről beszélgettünk, és nagyon meglepődtem az Ő havi bevételén (mondjuk nem vagyok benne biztos, hogy igazat mondott) akkor azt mondta hogy full hetero férfi prostiként én is kereshetnék ennyit, hogyha “öreglányokat” is bevállalnék.


Nem gondolkodtam el rajta, hogy belevágjak… De a “beteg” elmémnek köszönhetően valahogy nagyon jól esett ez a “bók”.


Én most voltam másodszor prostinál, előtte egyszer csak egy félórára mentem fel egy idősebb nőhöz még a 18. szülinapom után egy nappal, after után. Annak meg már 5 éve.


Másoknak is szoktak ilyeneket mondani a lakásos prostik?


Nektek már mondott ilyet, vagy hasonlót fizetős lány?


Vajon csak hízelgett, vagy tényleg így gondolta?



2022. febr. 5. 02:19
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Ne éld bele magad!

A prosti azt teszi, amit szeretnél, és azt mondja, amit hallani szeretnél!

2022. febr. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy az #1-es írta, azt akarja hogy visszamenj hozzá és odahord a fél (vagy egész) fizud. Dícsérik még a farkad is hogy milyen jó, meg milyen ügyesen használod, meg milyen normális pasi vagy stb. - pont azt amit a kuncsaft hallani akarna.
2022. febr. 5. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Csak erősíteni tudom az előttem válaszolókat. Azért hízeleg hogy megkedveld és mindig őt válaszd.
2022. febr. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Vannak ilyen öreglányok egyáltalán?
2022. febr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Az egyik munkatársam másodállásban férfi prosti volt, szinte csak idős nők keresték meg, de nem kereshetett vele olyan sokat, mert dolgoznia kellett mellette. Inkább úgy fogta fel, hogy ez egy könnyen szerezhető plusz pénz, de élvezte is, ezt többször mondta.
2022. febr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dzsoki ***** válasza:
100%
Nem. Viszonylag keveset beszélünk. Amennyiben,többet beszélgetnénk,lehet,hogy mondana. Prütykölni megyek,nem társalogni. Egyébként,a férfi prostira,vélhetően kisebb az igény,de létezik. Igen, úgy logikus,hogy idősebb hölgyek keressék őket. Amikor fiatalabb a nő,akkor a férje is az. Így,minek menjen máshová,ha ugyanazt otthon is megkapja? Továbbá,itt is létezik,hogy mindenki ismer két embert. Vagyis,barátnők esetében,ha megfelelt a pasi,akkor esetleg,ajánlják is egymásnak. Ami még lehetséges,hogy a férj,megcsalja a feleségét,aki így törleszt,hogy keres egy férfi prostit.
2022. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!