Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk lányok!vagy idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok!vagy idősebb korosztály!Mi a véleményetek a sperma kérdésről?Volt olyan exem aki kifejezetten nem szerette.

Figyelt kérdés
Szerintem a sperma kérdés sok párt érdekel!Vannak aki a pasijuktól örülne a nem is élvezne el ,vagy csak sperma nélkül .Exem azt mondta hogy a végén "élvez a hasadra vagy zsebkendőbe"?Mi???inkább az ő fenekére vagy hasára élveztem ,hogy onnan letörölhessem.persze volt hogy benne mentem el ,de ő megoldotta a toalteen ezt a problémát.Mondjuk nem is értem nyugaton sok buta tini hogy esik teherbe?már régen is volt hüvelymosó hogy aktus után kimossák a nemkívánt ondót a hüvelyből.De nem tudom sokan a higénia miatt vagy annyira nem szeretik a spermát?van aki szó nélkül letörli magáról és nem csinál belőle gondott.mia véleményetek erről?Kort írjatok a válaszotok mellé!Én természetesen nem egy tini vagyok akit csak érdekel a téma.csak kíváncsi vagyok a véleményetekre!

#sperma undor #sperma kérdés #sperma szeretet #közösülés, #nemkivánt sperma eltávolítás hüvejből
2022. febr. 5. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell beleélvezni a nőbe ahhoz, hogy teherbe essen, az előváladékban is van életképes sperma.

Egyébként meg egyéni preferencia mind férfiakat, mind nőket illetően, hogy szeretik-e, mennyire és hova.

Speciel nekem minden partnerem szerette kapni, valószínűleg azért mert nem erőltettem semmit, mint valami hülye gyerek.


Természetesen nem tini vagy = de.

2022. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Ki mossa😂😂😂

Te nem tini a kis katonák rég elfutnak esélye nincs kimosni, ha eddig nem csináltál így fel senkit, steril vagy.

2022. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Izé... elolvastad rendesen a hüvelymosóra mi van írva? A többségére nagybetűkkel ráírják hogy NEM alkalmas nem kívánt terhesség elleni védekezésre. Ha nem olvastad el akkor legalább most tedd meg.
2022. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem az úgynevezet hüvelymosó készitmények.Hanem az ilyen készülékek van amelyik csak egy cső és vízpumpa van a végén,és van amit tusolóra rakhatsz.és szó szerint kimossa a hüelyét a nő!
2022. febr. 5. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:
A huvelyt belülről nem kell mosni. Ezzel csak árt magának. A spermiumok mdg felfelé vándorolnak. Vedekezesre sem biztonsagos.
2022. febr. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
9%

Én a sperma szagától a mai napig hányni tudnék. Rohadt undorító, büdös és már a gondolatától is rosszul vagyok.

27/N

2022. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Engem kifejezetten izgat a sperma, a látványa is ahogy spriccel. Nekem egyértelműen hozzáad az élvezetekhez ha rám spriccel, vagy a számba.

Ha bennem élveznek el abból semmit sem érzek, így az semleges.

2022. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon izgalmasnak tartom, ha beletöltik a köldökömbe! ^^
2022. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!