Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok veletek is gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok veletek is gyakran előfordul, olyan szituáció amikor véletlen belátás nyílik egy nő keblei közé vagy alsó intim régiók irányába? Persze olyan szituációkra gondolok ahol "nem illik" bámészkodni. [És nem saját barátnős szitukra gondolok.]

Figyelt kérdés

Írjatok konkrét szituációt, gyakoriságot, hogy mikor esett meg.


Kamuzós történetekre nem vagyok kíváncsi.



2022. febr. 7. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Naponta több is, de szerintem mindenkivel előfordul.

Munkahelyen is vannak lányok, akik kivágott pólóban jönnek, feszes szoknya/nadrág. Ha Wellnesezni megyünk ott is látom, hogy vannak dekoratív hölgyek.

Pultos lány amikor lehajol stb.

Akarva akaratlanul meglátom de nem bámulom mint egy bunkó akkor sem ha épp nincs ott a baratnő.

25F

2022. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Megesik, néha. Ezek ilyen "alkalom szüli" esetek. Nem szoktam bámészkodni, de ha egy női mell belemászik az arcomba, akkor arra azért vetek egy kósza pillantást.


f25

2022. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Engem komolyan érdekel mostmár, hogy ezeket a kérdéseket, amik totálisan hétköznapi dolgokat kérdez, amire az összes 8 éves gyerek igennel tud csak válaszolni már, nem aztán felnőttek


Szóval ezeket egyetlen degen incel írja ki, vagy ilyen sok van itt? Vagy esetleg valami 12 éves szűz fiúcskák azok, akik ilyesmikre verik?


A kérdések nagy része olyan hatást kelt, mintha egy retardált 12 éves írná ki őket. Nyilvánvalóan nem lehet ennyire ostoba egy átlagos ember, hogy ilyeneket kérdezzen. Mi a a motiváció kérdező? Miért nem mész, és inkább olvasol valami szex történetet? Miért kell teleszemetelni ilyennekkel egy platformot, aminek az első számú celja a segitsegnyújtás lenne, és nem töketlen degenek, incelek, 10 évesek fap üzemanyaga?

2022. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3# Jól van, most idejöttél kötekedni?
2022. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem, szeretném tudni a választ. Vannak elképzeléseim, hogy milyen emberek alkothatják egy ilyen oldal, ilyen subjának közösségét, de amit itt tapasztalok, az még úgy is rendkívül szánalmas, hogy alapvetően sem vártam túl sokat.


Pár hete nézek ide unalmas perceimben, és nem tudom igazából, hogy ez valami kabaré, és van kandikamera, jön a Jáksó? Vagy tényleg ennyire gyalázatosan sok a retardált? Vagy csak pár darab van, amelyik képes egész nap szemetelni ide?



A kérdések felénél már egy általános iskolás gyerek is kiégne. Hány biológia tanár lehet már öngyilkos emiatt a sub miatt? Biztos nem kevés.

2022. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3-5: Hagyd, ne gondold túl. Sokan unatkoznak itt (én is)
2022. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Buszon/villamoson nyáron előfordul. Mivel magas vagyok, könnyű belátni a dekoltázsokba. Ha épp alkalmam van, meg szoktam azért nézni. Az még nem zaklatás. 😁😁
2022. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Oldfire ***** válasza:
73%
Ha valami nem eladó, nem tesszük ki a kirakatba. Ezt sokan elfelejtik.
2022. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, akadnak lehetőségek. És aki nagyon el szeretné rejteni az meg is fogja tenni. Annyit tudsz látni amennyit a Hölgyek szeretnének láttatni.
2023. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!