Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az átlagnál nagyobb intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagnál nagyobb intim mérettel rendelkezek. Inkább hátrány, mint előny!?

Figyelt kérdés
Sok nő csak vágyakozik a nagy méret utan, aztán ha tényleg arra kerül a sor, akkor csak a "sziszegés" megy. Most akkor hátrány a méretes szerszám?
2022. febr. 8. 09:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Sziszegés? 😂😂😂

Ezt hogy kell elképzelni?

2022. febr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szó szerint. (mint amikor pl. megégeted az ujjadat, felszisszensz)

Amiből arra következtetek, hogy mégsem annyira bírják a nagyobb méretet, annál ellenére, hogy kellően nedvesek és az előjáték is láthatóan meghozta a hatását

2022. febr. 8. 09:12
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem hátrány lenne
2022. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem hatrany.
2022. febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Hat kicsit ppntosithatnal. Mert a 17 is nagyobb az atlagnal de a 22 is. 25L
2022. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Szopásnál oké. Még élvezném is kényeztetni, bár nem valószínű hogy rendesen tudnám szopni. Szexnél meg csak a lovaglót engedném, hogy én szabályozzam a tempót és azt hogy mennyire csússzon be. Így inkább hátrány, mert csak megnehezíti a dolgokat.
2022. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem hátrány. Nekem nem hatalmas, de azért átlag feletti. Eddig minden barátnőm élvezte. Az is aki úgy gondolta hogy túl nagy lesz neki. Ügyesen kell, és akkor nem hátrány. Persze van akkora is, ami már fájdalmas.
2022. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem hatalmas, konkrétan cm-ben nem tudom megadni a méretet, mert még sosem mértem. Világos, aki már előre tudja, hogy nem bírja a nagyobbat, elfogadható. Aki viszont nagyszájú és hangoztatja, hogy neki csak a nagy méret a jó, de mégsem bír el vele, számomra kiábrándító.
2022. febr. 8. 09:47
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
A nők "sziszegnek" ha nagyobbal találkoznak, mint annak előtte. Aztán simán belemennek a buliba. Az enyém átlagos, de volt olyan feleség, aki "félt" a méretemtől. Legalábbis ezt mondta a férjének. Aztán persze nem volt semmi gond.
2022. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
20cm alatt mindenképp előny. Például egy 18/5 a nők 90%-ának tökéletes méret.
2022. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!