Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyar férfiak lefeküdnétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar férfiak lefeküdnétek, összejönnétek cigány nővel?

Figyelt kérdés
Több olyan kérdésbe futottam most bele, hogy nők azt mondták cigány emberrel soha, most kíváncsi vagyok a férfi véleményre.

2022. febr. 8. 11:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, lefeküdnék, de nem jönnék össze.
Igen, össze is jönnék.
Nem!
89 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Én igen összejönnék vele ha a ő és a családja normális,mert az embert nem a bőrszín határozza meg. Voltam is cigány lánnyal nem is egyszer
2022. febr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Próba szerencse
2022. febr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem sok ember eléggé maradi

Ezzel nincs semmi baj

2022. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

Ugyanolyan nő mint a többi, nem a bőrszín, vagy a hovatartozás határoz meg.

Ha igényes, normális stb, természetesen.

2022. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Amennyiben az értékrendemnek megfelelő a hölgy semmi akadálya akár a kapcsolatnak sem.

Ismétlem értékrend!

2022. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

A párom is cigány lány.


Normális a család is, és ő is.


2 éve vagyunk együtt.

2022. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Soha
2022. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Én nem.
2022. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem szeretem a cigányokat de ez inkább azért van mert a népcsoport nagy része nem arról híres hogy sikeresen beilleszkedett a társadalomba (lopnak, csalnak, balhésak) ezért vannak bennem előítéletek, de ha normális vannak céljai tesz érte, hogy ne a többséghez tartozzon, nem büntethetem azért, mert cigánynak született, az nem lenne fair. Szóval a válasz igen össze is jönnék vele. De a dikk mán a rák egye ki a beledet teee ganéé és hasonló megnyilvánulás undorító és hányingerkeltő (Nem szavaztam)
2022. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Szexre igen. Párkapcsolatnál meg az embert nézem nem a bőrszínt. Az egyetlen ami mondjuk egy roma, indiai, vagy éppen néger nő esetében visszatarthatna hogy a gyerekeim "félvérek" lesznek ami hendikeppet tud jelenteni az életben (ki lesznek téve a rasszisták támadásainak). Szóval kollégának, barátnak, havernak, szexpartnernek bármilyen bőrszín, kapcsolatnál már igen erős szerelemnek kellene lennie.
2022. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!