Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok könnyű megcsalni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok könnyű megcsalni a pasikat?

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Igen, persze. Csak rendes szeretőt találni nehéz.
2022. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Számomra nem. Volt már, hogy bizonyos problémák miatt azt láttam egyetlen megoldásnak, meg is volt, hogy kivel tenném meg. Sose voltam rá képes. Csak egy hatalmas sebet ejtenék mindkettőnkben.
2022. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Könnyűnek biztos az lenne. De én hűséges vagyok sose csalnék meg senkit
2022. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos egy nő simán el tud játszani bármit.
2022. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
4# Ahogy egy férfi is. Ha nem ismered ki eléggé, akkor igen. Annyi azonban bizonyos, hogy a nők jobb színészek.
2022. febr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

Mindenkit könnyű megcsalni.


(egy pasi)

2022. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Fizikailag könnyű - tucatnyi jelentkező lenne minden nőnél "csak szexre", ebből normális, értelmes a szintet megütő pasit találni már jóval nehezebb. A legnehezebb része mégis a lelki síkja, a bűntudat, lelkifuri kezelése. Van viszont az a pont...
2022. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!