Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Melyik férfitípus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Melyik férfitípus a vonzóbb szexuálisan?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek az a férfi a vonzóbb, akiről tudjátok, hogy bármikor kérdés nélkül ágyba bújna veletek és nem rejti a túlfűtött szexuális vágyát, folyton dugni akar és csajozik vagy pedig az, aki ugyan szintén erősen szexorientált, azonban ezt leplezi és halgatagabb, komolyabb és nem tudjátok nyilvánvalóan, hogy esetleg vonzalmat érez irántatok szexuálisan?

#szex #vonzalom #Mi a férfi?
2022. febr. 8. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Második
2022. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Második
2022. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Egyik sem, nem vagyok szexorientált. Nem kellene egy ösztönvezérelt állat, aki nem tud magán uralkodni.
2022. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem félre értetted a kérdést…. A második pont, hogy tud magán uralkodni. Ő olyan, mint egy halk és komoly titok.
2022. febr. 8. 17:37
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ez az a férfi típus, amelyik azt hiszi, hogy nem látszik rajta, pedig valójában de.
2022. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miből látszik? Nekem pl vannak ismerőseim, akiken látszik, hogy domináns hímek úgymond, azonban nem adják ki magukat. És nem is prűd emberek. Viszont ismerek olyat is, aki tényleg jól néz ki viszont a szememben semmit sem ér, mert folyton mindenkinek írogat, meg próbálja eladni magát.
2022. febr. 8. 17:48
 7/9 A kérdező kommentje:
Tehát itt a második férfi olyan, akinek van tartása. Nem sóvárog, nem csorgatja a nyálát és nem tesz szexuális felkérésű utalást. Tehát érdekesebb-e az ilyen szexuálisan, mint akiről tudjátok, hogy fűzöget és nyálát csorgatva liheg? Nekem az a szerény tapasztalatom, hogy bár némi kedves bók, mosoly és udvarlás kell. De! Ami szintén feltűnt, hogy egy nyílt utalásokból álló felkérés leminősíti a férfit. Egy nő tudja, hogy mit és mikor akar és jelét adja.
2022. febr. 8. 19:07
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

Egyik sem... Ismered a mondást: a nők nem szeretik sem a ripacskodó majmot, sem a bólogató kiskutyát, azt szeretik ha csendben lépdel mellettük a tigris.

Az hogy a kettő közül mindkettő megdugná nem nagy újdonság. Az első ha túltolja és bunkó azért offolják. A másodikat meg azért mert tugyimutyi. Találd el az arany középutat.

2022. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8-asnak:

Egyetértek, de a másodikat nem bólogató kiskutyának értettem.

Lehet hiányos volt a kérdés önmagában, de ez egy elég komplex dolog.

Tehát hozok egy példát a saját életemből (már nem aktuális, évek teltek el azóta), volt több olyan kapcsolatom nőkkel, amikor nem volt párkapcsolat csak amolyan szexuális viszony, de nem futó kaland. A testiség jó volt és éreztem, hogy kívánnak, de amikor jelét adtam, hogy ez kölcsönös, tehát amikor ki mutattam, hogy vágyom a partner társaságára, mintha lankadt volna az érdeklődés. Amikor pedig elkezdtem távolságot tartani és nem kérdeztem, hogy mikor lesz a következő újra érdekes és vonzó lettem.

2022. febr. 8. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!