Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bántottatok/aláztatok meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántottatok/aláztatok meg fiút a szexuális teljesítménye miatt?

Figyelt kérdés

23 vagyok és még szűz, rettegek attól hogy meg fog bántani egy lány hogy milyen béna voltam. Sok lány nagyon kegyetlen tud lenni elutasításnál is.

Sok lány már nagyon tapasztalt lehet szexuálisan ebben a korban.


2022. febr. 8. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem
2022. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nezd amelyikkel eljutsz idaig h szexelj vele, ha nem stresszeled tul, es mutatsz nemi magabiztossagot, akkor nem fog kirohogni meg ha kicsit esetlen leszel is az elejen.
2022. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki ilyen, akkor azt felejtsd el mindenképpen!


Én még sohasem tudtam kinevetni egyetlen férfit sem, semmiféle "ágybeli teljesítmény" miatt.


(Ráadásul én nem is a szexben mérem a VALÓDI FÉRFIAS TELJESÍTMÉNYT, hanem szigorúan a hétköznapi viselkedés során...)

2022. febr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, sose, van bennem annyi empátia, hogy ne bántsam meg a másikat emiatt.
2022. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan aláznak, de úgy se vallják be, a valóság mindig más, mint amit elmondanak.
2022. febr. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Én nem..egy volt akinek mondtam menjünk orvoshoz vagy tovàbb mert nem beszélt rola 3honap alatt egyszer sem volt semmi és mindig kifogàs volt (fàradt vagyok azért nem, sokat meloztam, hangosak a hàziàllataod stb. )Én meg azon agyaltam kövér vagyok nem tetszek neki?!de nem jött ezek utàn ..inkàbb beprobàlkozott a baràtnőmnél-na ott sem volt semmi ott is a kifogàsok..de baràtnőm nagyon okos meg ott van ezen a psziholoiai téren mondta lehet anyukàjàra visszavezethető de ott sem fogadott el segitséget ment a harmadik csajra..vele még eggyütt van de a csaj elötte egy mozgàssérülttel volt valoszinű nincs igénye a szexre -meg lenn van a csajnak is probléma műtötték is :( szoval lehet megtalàlta akivel passzol..


Amugy még nekem is teszik a mozgàskorlàtozott srác és nem minden a szex -legalàbbis màr az én koromba..és vannak jàtékok is..meglehet mindent oldani..


Viszont hiàba van a jàték ha nincs melletted aki szeret aki àtölel akivel jó elmenni nyaralni kiràndulni stb.

2022. febr. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Beleszeretni valakibe könnyű, lefeküdni valakivel még könnyebb. De találni valakit, aki megérinti a lelked.... ez nagyon ritka.


Szoval nem feltétlen kell lepedőakrobatànak lenni..

Én a legjobb barátnőmnek sem mondtam el Bélàval mi volt hogy volt mert nekem az is jó volt mert vele lehettem 🥰 éveket vàrtam erre sok àldozatot hoztam miatta..igaz ez is egyoldalú volt mert még talàlkozott volna velem hogy bizonyitson de én nem szexkapcsolatot keresek csak a nagy Ő t.bezzeg aki most van azt felvàllalja engem nem :(

2022. febr. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!