Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Afrikai nők mennyire nyitottak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Afrikai nők mennyire nyitottak a szexre európai férfival?

Figyelt kérdés
Tavasszal utazom Afrikába (Libéria) és szeretnék megdugni egy ottani nőt, mivel már régóta izgatnak a négerek. Nehéz lehet ott befűzni egy csajt egy éjszakára? Nem nézek ki rosszul, beszélek angolul. Vagy ha esetleg nem jönne össze, vannak ott prostik? Vagy teljesen illegális ez ott?

2022. febr. 9. 09:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Pfuj de igènytelen vagy
2022. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem legális, de tömegével mozdulnak majd rád az aidses utcai és kocsmai prostik 5-6000 frotint alatt. Ha "becsajozol" ott se lesz világos, hogy a csaj micsoda (burkolt prosti vagy zsebes vagy egyszerre mindkettő). Nem kell, hogy jól néz ki elég a fehér bőr. Szemét dolog kihasználni mások nyomorát. De téged is kihasználnak majd. Megérdemelten. De ha hazahozol valamit....
2022. febr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Jó hogy megint olyanok osztják az észt akik valószínűleg soha nem voltak más országokban és nem hallottak a biztonságos szexről.
2022. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Nekik olyan a fehér mint nekünk a fekete. Különleges, legalábbis annak aki nem rasszista mint az 1es, aki minden négeres kérdéshez odaböfögi ezt. Biztos találsz szexre ott is.
2022. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%

Jártam külföldi országokban, de ahhoz tudjam, hogy gusztustalan kihasználni mások nyomorát, ahhoz lemenni egy hátrányos helyzetű faluba mondjuk Kárpátalján..



Budapestiként, jól keresőként, nekem volt kínos, ahogy a helyi csajok rám mozdulnak vagy egy helyi srác barátnője...


Nem akarnék így becsajozni soha.

2022. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

5

Miért lenne ez kihasználás...?

2022. febr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Afrikában eléggé szabad a prosti helyzet. Ráadásul sok az igazán gyönyörü, fiatal. Libériában nem tudom, de az utikönyvek erre is ki szoktak térni.
2022. febr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%

Nem szoktam nègeres kèrdèsekhez ìrni, #4-es...

De kefèljetek csak ezzekkel a gyönyörűsègekkel, csak utána ne felejtsètek el közölni azokkal, akikkel majd itthon ismerkedtek.

2022. febr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem fogsz utazni. Ugyanis addigra elpatkolsz. 😄😄😄😄
2022. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
Mert, ha nem lennél gazdagabb, akkor nem szorulnának rád, hozzámennének valami csávóhoz és rendes családjuk lenne. Nem idegen fehér férfiakkal szexelnének. Aki ezt nem érti abban egy csöpp empátia nincs.
2022. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!