Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők akiknek már volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők akiknek már volt negatív tapasztalata nagy pénisszel, a rossz élmény ellenére adnátok esélyt egy nagy méretű pasinak ha amúgy minden passzol köztetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés azokhoz szólna akiknek volt negatív tapasztalata nagy méretű pénisszel.


Ha ismerkednél egy pasival és minden szuper lenne köztetek de akár egy beszélgetés során vagy képen vagy szex előtt közvetlenül kiderülne, hogy hatalmas a mérete, nagyobb jóval mint amikkel eddig voltál, adnátok neki esélyt annak ellenére, hogy nincsenek jó tapasztalataid a nagy péniszekkel?


Félreértés ne essen, a kérdés nem arra akarna kilyukadni, hogy a “nagy jobb, kicsi sz@r” meg egyéb buta mantrák amiket sokat látni itt mostanában. Csak kiváncsi vagyok.


Köszönöm a válaszokat!



2022. febr. 9. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Tudom, hogy nem jó, tehát ez nem esély kérdése. Nem illenénk össze, tehát nem sok értelme van. Persze vannak kompromisszumos megoldások.
2022. febr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Adnék esélyt, de ha nem működne nem húznám az időmet.
2022. febr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#1-es ki tudnád fejteni kérlek, hogy mik azok a kompromisszumok amikre gondoltál?

2022. febr. 9. 10:22
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
En imádom a nagyot
2022. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Én elég szűk vagyok. Egyszer volt egy egyéjszakás kalandom egy sráccal akinek nagy volt és még vastag is, fájt amikor csináltuk. Viszont ha alakulóban lenne egy párkapcsolat, akkor adnék neki egy esélyt, hiszen azért csak más érzelmekkel, mint érzelmek nélkül.
2022. febr. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Köszönjük a hirdetését!

A válaszokat a "nagyfarkú adonisz" jelige fiókjában tekintheti meg!

2022. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Meg mindig konnyebb naggyal csajt talalnod, mint kicsivel...
2022. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék esélyt. Ha minden passzol egyébként, akkor a szex sokadrangú nekem.
2022. márc. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon valtozó

Volt már egy pár bnom

Volt aki nem szólt érte h neki ez nem jo mert nagy de volt olyan is aki azt mondta h ez neki nagy így nem működik a sex

2023. okt. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A nagyot könnyebb úgy megtanulni használni, hogy jó legyen mindenkinek. A kicsivel meg hiába kapálózol, ha egyszerűen a méret kevés a csajnak
2023. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!