Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony,kis mellű nők! Mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony,kis mellű nők! Mennyire vagytok népszerűek a férfiak körében?

Figyelt kérdés
2022. febr. 9. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Népszerűségi gondom sose volt, de ez nem a kis mellemnek köszönhető, hanem annak hogy nem vagyok egy suttyó fogalmatlan liba. :D
2022. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Nálam az ilyen csajok biztos, hogy népszerűek.
2022. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Népszerűbbek nálam mint a kannás 😁
2022. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Eléggé. De nekem az arcom is szép.
2022. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Néha azt érzem (és az aktuális pasijaim is mondták), hogy túlságosan is. De nem tudom, hogy az alkatom miatt van-e, az tény, senki nem mondta még, hogy "de kár hogy nincs nagyobb melled", vagy "de kár hogy nem vagy húsosabb".
2022. febr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Eléggé.
2022. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem volt egy ilyen nőm, konkrétan semmi melle nem volt, de népszerű volt. Olyannyira, hogy mikor összejöttünk, egy másik srácot dobott miattam, később meg megcsalt egy haverommal.
2022. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Jók is azok🥰
2022. ápr. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Számomra az éppen tenyérnyi cici a leg izgatóbb.

Elképzelni sem tudnék nagy lógós didis csajokat

ha kapcsolatot keresnék.

2022. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%

Túlságosan is. Fiú unokatesóimmal nagyon jóban vagyunk, gyakran megyünk bulizni vagy házibuliba. És azon nevettünk, hogy már mindegyikőjüknek lefeküdtem valamelyik haverjával. Hát na, nem tehetek róla, hogy mindenki rámmozdul🤣


De ezenkívül is nagyon könnyen találok pasit. 4 hónapot voltam együtt a legutóbbi barátommal, az idő alatt is legalább 4-en hívtak randizni, pedig nyilván se társkeresőn, se bulikban nem ismerkedtem, de még szoc. médián se vagyok aktív.

2022. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!