Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bunkóság elutasítani emiatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság elutasítani emiatt?

Figyelt kérdés

Van egy eléggé vékony csaj aki aranyos, meg szimpatikus, viszont alkatra nem az esetem. Jóval ducibb partnereim voltak nála.


Vágyak terén megvan az összhang, de ez a dolog zavar benne.



2022. febr. 9. 19:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
hizlald fel
2022. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha nem tartod vonzónak ne húzzátok egymás idejét.
2022. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
Ha te vagy annyira beteg hogy a zsírmalacokra indulsz be akkor ne rabold a cicalány idejét.
2022. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az lenne a bunkóság, ha hazudnál neki és megvezetnéd.

Egyenesen megmondod, hogy más a zsánered, akkor korrekt vagy

2022. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne bunkóság? Nem az eseted, és kész. Nyilván olyannal ismerkedik az ember, akit vonzónak is talál.
2022. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ezt már közöltem vele burkoltan, aztán finoman is, de még mindig nagyon pedálozik. Úgy gondolja nem talál még egy pasit akivel megtudja élni a vágyait, pedig nem csúnya lány, csak nekem túl vékony. Bejön neki a stílusom, a humorom és néha azt gondolom ő többet akar, de azt mondta nem így van, tudja mit kaphat ettől a kapcsolattól. Célozgat és kérdezgeti is, hogy mikor találkozunk. Hárítok, de lassan kicsit erélyesebb kell legyek vele.
2022. febr. 9. 20:15
 7/18 Lachesys ***** válasza:
100%
Mondd hogy 15 kg mulva találkozhattok :D
2022. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

De ezt miért olyan nehéz közölni?

Így csak hülyíted, meg rosszul érzi magát, hogy benne van a hiba biztosan…

2022. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne az? Én nőként úgy vagyok vele inkább utasítsanak el mintsem szánalomból vonzalmat színleljenek. Nekem volt részem ebben. Aztán szex után vágta az arcomba h ne legyen nagyra magammal neki a vékonyak jönnek be igazán
2022. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Közöltem vele finoman, meg konkrétabban is, hogy nekem a husisabb csajok az eseteim. Beszélgetésre ugyanúgy nyitott vagyok. Csak, hogy ő nem beszélgetni akar, hanem mindig visszatérő téma ez a dolog nála.


Megmondhatom neki, hogy túl vékony emiatt többet beszélgetni sem akarok vele, de nem akarom megbántani sem. Nem túl erőszakos, csak nem akarja elengedni a témát.

2022. febr. 9. 20:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!